Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wealth4allteam-świetna forma zarobku (/Temat-Wealth4allteam-swietna-forma-zarobku-54111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - adax84 - 19-08-2012 17:02

(19-08-2012 10:04)Morlok napisał(a):  
(19-08-2012 05:57)nerv napisał(a):  Trzeba jeszcze zaznaczyć że jesteśmy coraz bliżej projektu GENESIS owianego wielką tajemnicą, podobno możemy się spodziewać większej ilości narzędzi do zarabiania i nowej nazwy programu Wink

Właśnie sie obawiam czy aby ten GENESIS nie będzie bardziej jak ARMAGEDDON

Trzeba być optymistą Smile swoją drogą trochę szkoda, że tak mało informacji jest o genesis. Strach się bać co nas czeka Smile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - player_sct - 19-08-2012 17:47

optymizmu troche Smile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - marcin82 - 19-08-2012 17:59

ja szczerze mówiąc też trochę zaczynam się baćWink
jeszcze parę dni temu projekt Genesis był dla mnie olbrzymim plusem programu. teraz tak myślę - skoro wszystko działa tak idealnie, to najlepiej, żeby nic nie ruszali...Wink
ale jest pewna zaleta - w którymś z mailingów pisali, że jak wprowadzą genesis, to będą 3 osobne możliwości zarabiania z firmą. ja chyba w ciemno wchodzę we wszystko, co oni stworząWink


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - marcin82 - 20-08-2012 10:28

parę dni temu wyszedłem w tym programie na plus, więc może pokuszę się o małe podsumowanieWink

- uczestniczę w nim od niecałych 3 miesięcy
- w tym czasie zebrałem 27 poleconych, z czego 14 jest aktywnych (ciut ponad 50% to trochę mało - nie wiem czemu więcej osób nie wpłaca pieniędzy...). 2 kolejne osoby zarejestrowały się wczoraj i przedwczoraj, więc może jeszcze się uaktywnią
- program w zasadzie poleca się samWink mam tylko opis na swojej stronce i odpowiadam ludziom na pytania na forach. nic więcej nie muszę robić
- jak zaczynałem w programie, to rejestrowało się średnio niecałe 300 osób dziennie, teraz ok. 600 - widać więc, że program coraz sprawniej się rozwijaWink
- przez ponad 2 miesiące miałem 100% reinwestycji, jakieś 3tyg temu przeszedłem na 70% (choć zastanawiam się, czy nie dać 80%).
- przez cały ten okres nie miałem ani jednego poważnego problemu. raz tylko zablokowali mój IP (wpadłem pod automat anty-DDoSowy), ale po zgłoszeniu tego administracji, usunęli blokadę w niecałe 2 doby
- kilka razy miałem okazję kontaktować się z supportem w różnych sprawach - zawsze byli bardzo przyjacielscy i chętni do pomocy

naprawdę nie wiem czemu ten program jest u nas tak mało popularny (Polska nie jest nawet w top10 inwestorów), bo w wielu aspektach po prostu świeci przykładem jak to wszystko powinno wyglądaćWink niezdecydowanym gorąco polecam

PS: jeśli zostawię te 70% reinwestycji, to dzięki początkowemu 100%, obecnie będę wypłacał co miesiąc więcej, niż wynosił mój początkowy wkład (i kwota ta będzie rosła każdego miesiąca;>)


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - ComboThe - 20-08-2012 10:37

Gratulacje Smile Miejmy nadzieję że ten programik da jeszcze nam zarobić dużo pieniędzy Smile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Verb22 - 21-08-2012 19:18

Nie wie ktoś jak wpłacić na ten ich procesor pieniądze z karty?? Czy wogóle da się? dzięki za pomoc z góry.


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - marcin82 - 21-08-2012 19:53

przez UMS


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Verb22 - 21-08-2012 21:04

marcin

A da się Credtie Agricole?


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - casern1 - 22-08-2012 08:00

ja tez bym prosil o pw z wyjasnieniem. Smile widzialem gdzies kiedys jakis kalkulator ale sie nie bawilem. jak ktos ma to moze zapodac Smile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - marcin82 - 22-08-2012 08:04

(21-08-2012 21:04)Verb22 napisał(a):  marcin

A da się Credtie Agricole?
szczerze mówiąc nie wiem.

ten UMS to taki pośrednik, który korzysta z innych pośrednikówWink dla Polaków ostatni krok (a więc tak naprawdę wpładata) realizowany jest przez ecard.pl. Możesz więc wszystkim, co oni obsługują