Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 29-04-2012 13:20

W tej chwili chyba żaden z serwisów CPA("dystrybutorów" ofert) nie ma u siebie darmowych ofert dla Polski, co do cashbuzz, myślę że to bardziej kwestia techniczna.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 29-04-2012 13:30

(29-04-2012 12:52)stefan221 napisał(a):  Witam, żałuję, że zarejestrowałem się dopiero dzisiaj. Zarobiłem na cashbuzz 4,65$. Czy na pewno chcecie zamknąć dzisiaj o 22? Jaka jest odpowiedź od cashbuzz. Czy nie można dodać np. get4file do tego, np. bez zgody autora serwisu, bo ppadownload powstał, aby promować swoje linki. A ktoś wie na ile to zamkniecie? Bo z tego co wiem, to cashbuzz bardzo się ociąga z darmowymi ofertami, bo na CPAlead takich nie ma.

Kto pierwszy korzysta ten zyskuje, średnio użytkownik dzięki nam zarobił 100$.

Nie chodzi że Cashbuzz ociąga się tylko nie mieli osoby, która to im podłączy. Z tego co mi wiadomo to mają już jakąś profesjonalną firmę i za nie długo oferty będą.

Prowadzimy rozmowy także z innymi serwisami ponieważ CF i FC nie działa poprawnie.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - stefan221 - 29-04-2012 13:40

Popieram cashfile i firecash nie działają poprawnie. Za to get4file i goupload działają w 100%. Czyli dzisiaj wyłączacie całkowicie stronkę o 22?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Dennisek78 - 29-04-2012 14:22

Get4file chyba ma oferty darmowe dla Polski jeśli się nie mylę... ; D


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - stefan221 - 29-04-2012 16:38

Niestety nie są już darmowe Sad Kiedyś były, ja osobiście czekam na astrocash.org i real-cash.org


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - AresxXx - 30-04-2012 00:02

Strona nie działa, na waciki nie zarobie.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ciamciaj - 30-04-2012 05:45

@up Było przeciez napisane ze strona ma przerwe w działaniu... czytaj


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - stefan221 - 30-04-2012 14:07

Muszę Wam napisać, że pytałem się administratora get4file o oferty i on odpisał: In the next week should be free offers.
Więc czekajmy i trzymajmy go za słowo. Wtedy get4file można byłoby podłączyć do ppadownload.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 30-04-2012 17:53

(30-04-2012 14:07)stefan221 napisał(a):  Muszę Wam napisać, że pytałem się administratora get4file o oferty i on odpisał: In the next week should be free offers.
Więc czekajmy i trzymajmy go za słowo. Wtedy get4file można byłoby podłączyć do ppadownload.

Też z nimi rozmawiałem lecz musieli by zmienić politykę kont premium.

Już widzę setki osób ściągających pliki nie wykonujących ofert !

Powiem Wam tak:
- Firecash v2 ma mieć darmowe oferty
- Cashfile już ma darmowe oferty a zaraz ma zostać naprawiony system pobierania
- Cashbuzz zaraz będzie miał
- Get4file tez ma mieć a jeśli zmieni politykę kont premium wtedy można ich podłączyć

Zarobek sami sobie obliczcie Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 30-04-2012 18:57

Szpilmen wiesz może coś na temat Cashbuzz? Od rana leżą, rozumiem że wiąże się to prawdopodobnie z wprowadzeniem darmowych ofert ale nie dali żadnego info że stronka nie będzie w ogóle działać(podobnie jak mirrory).