Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! (/Temat-Spring-Fling-Redemption-w-tym-tygodniu-5085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Devilry225 - 14-04-2010 11:28

Większość już raczej dostała(ofc.Ja również), tobie niestety pozostaje tylko czekać ;x.


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Boski90 - 14-04-2010 12:03

Witam
Pierwszy raz będę w tym startował i mam pytanie. Punkty zebrane, potwierdzenie otrzymane. To jeszcze trzeba czekać na regulamin kwietniowego restocku i dopiero od niego polować na restock, czy ten regulamin pojawia się wraz z restockiem?


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Kiziordzn - 14-04-2010 12:28

Zawsze pojawia się przed i dopiero kilka dni po nim jest restock.
Mam nadzieje, że dadzą regulamin gdzieś tak w piatek moze nawet jutro będzie weekend wiec mozna siedzieć.


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - pespe - 14-04-2010 12:53

Czekamy ;p xD ale mam już dość ;p znowu ciągle przed kompem heh Sad


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Zythus - 14-04-2010 12:55

Nie ma co marudzić przynajmniej zrobią 2 resy, a nie jak zawsze 1 [i to jeden w połowie miecha]


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Sintui - 14-04-2010 13:55

Mam pytanko.... wiem że autofill jest dozwolony a małpka?? Grozi za jej użycie BAN??


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Andre101 - 14-04-2010 14:02

Małpkę można używać tak jak autofilla więc nie ma się co bać że dostanie się bana. Admin jakoś korzysta z małpki i nawet przysłali mu PSP które zamówił przez gm


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Devilry225 - 14-04-2010 14:02

Wiele osób mówi że jest niedozwolona, ale się mylą gdyż Lockerz powiedziało że jest.


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Sintui - 14-04-2010 14:10

No to super Smile. Byle działała nie tak jak ostatnio.....


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - worsowa - 14-04-2010 14:10

yayy. no dobra, jeszcze trzeba uzbierać kilkadziesiąt punktów do ipoda i jazda! : D