Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odpowiedniki MyPay.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Odpowiedniki MyPay.PL (/Temat-Odpowiedniki-MyPay-PL-49042)

Strony: 1 2 3 4


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - dawo62 - 23-12-2012 01:36

Tu taki miniporadnik, co robić aby zaliczało akcje.

1. Pamiętaj, żeby potwierdzać w e-mailu kody aktywacyjne z tych stron.
2. Przy wypełnianiu danych nie trzeba podawać prawdziwych danych, aby akcja była zaliczona musisz podać jedynie poprawny email oraz numer telefonu (nie w stylu 666666999), najlepiej żeby był wiarygodny, np. 798555663 czy 785659896.
3. Jako imię/nazwisko itd. nie wpisuj fraz (słów) typu: „dasd”, „cnzkxcjnaso”.
4. Między wypełnianiem akcji (powtórnie w jednym dniu) trzeba wyczyścić ciasteczka w przeglądarce, inaczej nie będą one zaliczane przez mypay ponownie co się wiąże z brakiem $$$ (pieniędzy).
5.- Codziennie warto założyć nowy e-mail, bo na jeden e-mail tylko raz można wypełnić akcje (wyjątkiem jest "offersclick" gdzie tylko trzeba zmienić dane i numer telefonu)
6. Akcje: MacBook i Iphone. Między tymi dwiema akcjami trzeba wyczyścić ciasteczka oraz podać inne dane przy wypełnianiu.
7. Nie działają maile z o2 (tzn. nie można podawać tych samych maili tylko innych domen)
8. Pieniądze są zaliczane różnie, czasem po 30 sekundach, czasem musisz czekać 3-4h, są też oferty na których zaliczenie czekasz do 24h.
9. Minimum do wypłaty to 7.50zł. Przy wypłacie na konto PP(Paypal) z pieniędzy, które zarobiliśmy odliczane jest 1,9% kwoty + 0,35 €. Czyli z zarobionych 7.50zł dostajemy ~6,95zł.
10. Wypłaty odbywają się co 3 dni.
11. Większość akcji/konkursów są w 100% darmowe. Wszystko może wydawać się skomplikowane i na pierwszy rzut oka jest to dużo roboty, ale po pewnym czasie nabierze się wprawy i będziecie zarabiali 10-15zł/dziennie.

PS Jedynie w reklamie MP3 KONKURS najlepiej podać prawdziwe dane oraz nr telefonu. Zadzwoni do nas konsultant i spyta się czy to my jesteśmy osobą, która wypełniała ankietę. Jeżeli odbierzemy telefon i odpowiemy pozytywnie, zwiększa się nam ranking jakości. Za to on daje nam więcej akcji i bonus pieniężny.

PS2 Nie denerwuj się jeśli od razu nie doliczy Ci zapłaty! Jak wspomniałem w pkt. 8, niektóre akcje zaliczane są od razu a niektóre potrzebują na to paru godzin.

Zapraszam do zarejestrowania się z mojego reflinka.

Reff: http://www.myearn.com/?ref=121778&subid=

Korzyści z rejestracji z mojego reffa:
-4 kody po 0,4 zł (kod, który podajesz przy rejestracji: dawid62)
-Super poradnik, z którego w kilka dni zwiększysz zarobki kilkakrotnie
-Reffback 40%, czyli dostajesz 40% kwoty której na tobie zarobiłem
-Możesz do mnie pisać jeżeli potrzebujesz pomocy:
[email protected]


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - chomikzdz - 24-12-2012 11:06

Jestem zainteresowany.


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - marcin24lat - 28-12-2013 04:14

Polecam przy rejestracji skorzystać z kuponów rabatowych które dodają do konta DODATKOWE pieniądze a o to kody rabatowe:
kuponStartowy25gr ten kupon dodaje 25gr do konta
kuponStartowy100gr ten kupon dodaje 10gr do konta
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej zaliczonych akcji


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - chartkorowiec - 29-12-2013 22:59

http://sejfik.com/pages/index.php?refid=najarany0227 oto jedna ze stron gdzie zarabiamy po przez klikanie i zadaniaWink

https://www.moneymilioner.pl/124208 a tutaj zarabiamy głównie przez poleconych, ale także za różne gry i maile


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - peruniec - 11-04-2014 12:59

Jakim cudem tak dużo dziennie ?
Tzn15 zł, mnie to bardziej coś jak 1-2 zł wychodziTongue


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - darkmatthew - 11-04-2014 13:41

Brawo odkopu!


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - peruniec - 13-04-2014 09:34

Po prostu chciałem się dowiedzieć jak można tak dużo dziennie zarobić.