Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
marcowy restock - co zdobyliście? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: marcowy restock - co zdobyliście? (/Temat-marcowy-restock-co-zdobyliscie-4155)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - Mysciak - 30-03-2010 20:28

Nie widzisz że on to zamawiał na dwóch różnych kontach?


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - znikajacypunkt - 30-03-2010 20:30

Witam. Zapomniałem wybrać z listy Polski, inne dane poprawnie wypełniłem. Czyli mogę nagrody już nie dostać? Ile czasu się czeka na e-mail z potwierdzeniem wygranej?


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - ketrab - 30-03-2010 20:45

Widzę po waszych nagrodach i powiem, że szkoda mi was. Możecie pomyśleć, że piszę tak, bo sam nic nie wygrałem i zazdroszczę co niektórym, ale taka jest prawda. Po co zamawiać tapetę, czy skina na iPhona, którego się w ogóle nie ma ? Spóźniłem się dosłownie 5 minut i nie było już nic, za wyjątkiem aluminiowego journala i kilku pierdół. Z liczbą 1500 ptz zamierzam czekać do sklepu, w którym to z góry zgarnę xboxa lub coś lepszego.


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - Mysciak - 30-03-2010 20:49

Tylko pomyśl że skoro doszły tylko filmy a nagrody są 4 razy droższe to w sklepie gdzie będzie 20 możliwości zdobywania PTZ to ten twój Xbox będzie kosztował z 5000 PTZ...


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - lockerz94_16 - 30-03-2010 20:51

Haha co za typek Big Grin


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - El Loco - 30-03-2010 20:55

(30-03-2010 20:49)Mysciak napisał(a):  Tylko pomyśl że skoro doszły tylko filmy a nagrody są 4 razy droższe to w sklepie gdzie będzie 20 możliwości zdobywania PTZ to ten twój Xbox będzie kosztował z 5000 PTZ...

opowiedz ty mi co ty za glupoty opowiadasz... podniesli teraz 4x ceny ze wzgledu ZE BEDA NOWE MOZLIWOSCI ZDOBYWANIA PTZ i wiecej po co maja podnosic?... -.-

ja oczywiscie nic nie wygralem ale z tego co widze to te nagrody byly po okolo 5 z kazdego z tych lepszych... jeden wielki FAIL ten restock... tyle sie starac po to zeby zgarnac tapete to opadam z sil ;d nawet nic nie probowalem wybierac jak zobaczylem ze gier ani psp nie ma...

nie zdziwilbym sie jakby sie okazalo ze amerykanie tez sie wdarli na restock...


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - Troublemaker83 - 30-03-2010 20:58

El Loco żebyś czasem się nie zdziwił jak dodatkowo za tego xboxa będziesz musiał dopłacać Wink Na temat sklepu możemy na razie po spekulować, ale mi też się wydaje że ceny będą nieporównanie wyższe od tyz z restoków Smile


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - gaspare - 30-03-2010 21:04

nic, ide się zabić -.-


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - Songoku - 30-03-2010 21:11

Niestety
g###0 Sad
A akurt gdy był restock siedziałem przy kompie i wypełniałem kupony na 123konkurs


RE: marcowy restock - co zdobyliście? - Kilol - 30-03-2010 21:17

To teraz ja. Zamawiałem na dwóch kontach. Wszystko bez autofilla/małpki. I muszę powiedzieć, że
ładnie się uwinąłem.Smile

1.

[Obrazek: ps3o.jpg]

2.

[Obrazek: torbao.jpg]