Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK (/Temat-Program-do-masowego-zapraszania-znajomych-na-FACEBOOK-41385)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - Jacuss - 18-04-2013 19:50

Mi blokują konta odrazu :/


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - krzychoos92 - 18-04-2013 23:57

fb blokuje wysyłanie zaproszeń na 7 dni po kilkudziesięciu anulowanych


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - makingmoney - 19-04-2013 01:07

Podrzućcie jakiś działający link, bo ten z posta autora nie działa.


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - Spamer-pl - 19-04-2013 14:11

mi za którymś razem dali bana na 1 miesiąc czekam na odblokowanie a klikałem normalnie po max 10 codziennie z listy nie leciałem masowo a z rozsądkiem chyba że rozsądek to 1-5 dziennie wydaje mi się ze osoby akceptujące zaznaczą że nie znają mnie i dzięki temu jest ban na x-xxx czasu


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - aero2 - 19-04-2013 14:17

Mając dużo znajomych na FB, jakie są z tego korzyści? Można na nich zarobić?


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - Kede - 19-04-2013 23:02

Zarobić nie choć można konto prywatne zamienić na fanpage. Facebook oferuje taką funkcję wtedy liczba znajomych = liczba fanów. Fb ma zabezpieczenia nie nabijecie znajomych Smile


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - makingmoney - 20-04-2013 00:39

(19-04-2013 14:17)aero2 napisał(a):  Mając dużo znajomych na FB, jakie są z tego korzyści? Można na nich zarobić?

Czym więcej masz znajomych/fanów, tym większa szansa, że ktoś zainteresuje się Twoją reklamą. Innego sposobu nie widzę.


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - davidek00 - 20-10-2013 16:38

co z tego i tak bana sie dostanie,co po takim koncie?


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - wicekq - 22-10-2013 19:52

Zapoda ktoś linka z botem ?


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - seoeo - 31-01-2014 13:58

jak czytam te wasze wypociny to nie wiem czy się śmiać czy płakać facepalm - nie ma sposobu na facebooka

zapamiętajcie sobie - nawet jak sie wam uda zdobyć iluś znajomych to i tak weryfikacja prędzej czy później nadejdzie ood wielkiego F facepalm