Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie, chyba że WYJEŻDŻAM ] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie, chyba że WYJEŻDŻAM ] (/Temat-Lista-gier-uzytkownikow-PSN-Aktualizowany-codziennie-chyba-ze-WYJEZDZAM-34766)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 21-06-2011 19:32

Zaktualizowane.


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Coristo - 05-07-2011 16:12

Możesz mnie dopisać

Nick PSN : datadir ( na forum Coristo )
Gry na PS3 :
- inFamous
- Burnout Paradise
- Call of Duty Modern Warfare 2
- Need for Speed Hot Pursuit


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Ziomq17 - 05-07-2011 17:26

Dopisz mnie też jak możesz Wink

Nick PSN : ziomq17
Gry na PS3 :
- Call of Duty:Black Ops
- LittleBigPlanet
- Uncharted:Drake's Fortune
- Uncharted 2:Among Thieves
- Ratchet & Clank: Quest for Booty
- Streets of Rage 2
- Call of Duty 3
- Gta 4 Complete Edition
- UFC 2010 Undisputed
- Burnout Paradise
- WipeOut HD


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Bolt - 05-07-2011 17:45

Killzone 3
Medal Of Honor
Medal Of Honor Frontline
Socom i Heavy Rain chwilowo, ale jak chcesz to napisz


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Paviano - 18-07-2011 19:37

Usuń:
- Borderlands,
- PlayStation Move Heroes.


Dodaj:
- Assassin's Creed: Brotherhood,
- Killzone 3.

Cytat:Temat jest aktualizowany co dzień !

Mój post - 18 lipca 2011 08:37 PM
Dobre Big Grin


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - nitram - 29-07-2011 20:02

Nick PSN : PRO-NITRAM ( z forum nitram )
Gry na PS3 :
- GTA IV
- EA Sports MMA
- Call of Duty: Black Ops


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 29-07-2011 20:17

Chciałbym przypomnieć iż niektórzy ludzie nie siedzą jedynie przez komputerem i wyjeżdżają na urlop co sygnalizuje mój opis. Pozdrawiam z Jeziora Darwin - Morfit.


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Bolt - 29-07-2011 20:43

jasne, np. Harry potter i insygnia śmierci część druga, sims 3 i eye pet


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Paviano - 30-07-2011 21:09

Ehh.. no tak, mogłem zrobić screena z tych dni, jak byłeś całymi popołudniami na gg Smile


RE: Lista gier użytkowników PSN ! [ Aktualizowany codziennie ] - Morfit - 30-07-2011 21:14

Wiesz co to iPhone ? Niestety muszę Cię zmartwić, bo na mobilnej wersji Zarabiam.com nie mogę edytować w pełni postów.