Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS (/Temat-Nowy-serwer-CS-Zarabiam-com-Rekrutacja-Admina-CS-33603)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Nicktim - 03-02-2013 22:27

(03-02-2013 22:17)Kzn napisał(a):  Jestem w stanie zakupić serwer 20 slotów (z polski [warszawa])
I tu pytanie czy Admin wyraziłby zgodę aby serwer istniał pod nazwą forum i miał tutaj swój dział ? ;D

Jestem wstanie dołożyć się Smile


Odp: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - miniek9090 - 03-02-2013 22:28

Tez moge dorzucic sie . Dobry serwer 20 slotow to koszt okolo 30 zl

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Admin - 21-02-2013 11:00

(03-02-2013 22:17)Kzn napisał(a):  Jestem w stanie zakupić serwer 20 slotów (z polski [warszawa])
I tu pytanie czy Admin wyraziłby zgodę aby serwer istniał pod nazwą forum i miał tutaj swój dział ? ;D

Dział w sumie cały czas istnieje,
http://zarabiam.com/forumdisplay.php?fid=40
jeśli chcecie prowadzić serwer to nie ma problemu, osobiście się tym nie zajmę, gdyż mam milion rzeczy związanych z forum i nie tylko na główie.


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Kzn - 21-02-2013 11:10

Chodzi tu tylko o to, żebyś mi wyczyścił te działy i dodał ze 2 więcej.
+ Dodał rangę na forum.
Admin COD

Bo taki mod prawdopodobnie zrobię.
I ew. jakby się dało to jakieś prawa do zarządzania tym działem.

Serwer mógłby występować pod nazwą ?

Zarabiam.com [CodMod 301 LvL] @ Hosting.pl

Pasuje ?
A co do działów to starczą takie:

1. Kod Reklamy Serwera Zarabiam.com
2. Sprawy Serwera
3 Podania o Admina [ON]
4. Pytania / Propozycje
5. Screeny i Dema
6. Skargi / Bany
7. Inne


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Admin - 21-02-2013 11:17

Jeśli serwer utrzyma się ponad miesiąc to pogadamy o zmianach działu i rangach na forum.

Nazwe etc. wybierzcie według uznania.


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Madroxx - 21-02-2013 11:17

(21-02-2013 11:10)Kzn napisał(a):  Chodzi tu tylko o to, żebyś mi wyczyścił te działy i dodał ze 2 więcej.
+ Dodał rangę na forum.
Admin COD

Bo taki mod prawdopodobnie zrobię.
I ew. jakby się dało to jakieś prawa do zarządzania tym działem.

Serwer mógłby występować pod nazwą ?

Zarabiam.com [CodMod 301 LvL] @ Hosting.pl

Ale zrobić FFA lub TP i ewentualnie BF2. Jak dla mnie COD to nie jest najlepszy wybór.


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Kzn - 21-02-2013 11:20

@ Up
4FUN + BF2 ?

#Admin
No ok.
Ale to chociaż to nazwy działu dodasz IP Big Grin
Żeby userzy wiedzieli co i jak.


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Madroxx - 21-02-2013 11:24

Najlepiej by było bez żadnych modów. Ale BF2 zatrzyma graczy.

Tylko BF2 bez 4FUN.


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Admin - 21-02-2013 12:11

(21-02-2013 11:20)Kzn napisał(a):  @ Up
4FUN + BF2 ?

#Admin
No ok.
Ale to chociaż to nazwy działu dodasz IP Big Grin
Żeby userzy wiedzieli co i jak.

Gdy już ogarniecie serwer to dział i ip wyciągnę na wierzch


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - xJAmaTOx - 21-02-2013 15:16

A ja mam tylko prośbę by nie był to BF2 Smile
Może być to COD, albo full TP Smile