Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannery - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Bannery (/Temat-Bannery-20324)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- audia4 - 07-07-2008 14:20

Evolucja: Tu jest temat do prezentacji swoich prac

http://www.zarabiam.com/topics38/photoshop-vt751,60.htm


- evolucja - 07-07-2008 14:22

JereManU, nie miałem co wymyślić, a chciałem dać coś na konkurs Big Grin

audia4, dobrze wiedzieć :idea:


- JereManU - 07-07-2008 14:31

audia4, tam jest brzydka nazwa tematy, na samą myśl o PSie źle mi się robi, bo większość go ma ukradzionego. :s


- Tomikus - 07-07-2008 14:37

JereManU, no coś Ty :-)
przecież każdy ma do zabawy 2000 PLN żeby mieć oryginalnego


- JereManU - 07-07-2008 14:40

Tomikus napisał(a):JereManU, no coś Ty :-)
przecież każdy ma do zabawy 2000 PLN żeby mieć oryginalnego

A to zmusza go do kradzieży?
Też nie mam 60 000zł na samochód, więc może lepiej go ukradnę?

I niech lepiej w piłkę idzie pograć. :-)


- Tomikus - 07-07-2008 14:46

JereManU, nie moralizuj mnie, nie ten adres Wink
jak nie masz kasy na auto, to kupujesz używane za 500- kilka k zł

a uwierz mi, że jak Chłopak zdolny i będzie chciał na tym zarabiać/z tego żyć/ robić projekty na politechnice, kupi


- JereManU - 07-07-2008 14:49

Tomikus napisał(a):JereManU, nie moralizuj mnie, nie ten adres Wink
jak nie masz kasy na auto, to kupujesz używane za 500- kilka k zł

a uwierz mi, że jak Chłopak zdolny i będzie chciał na tym zarabiać/z tego żyć/ robić projekty na politechnice, kupi

Jak nie mam kasy na auto to jeżdżę tramwajami i autobusami, aż się w życiu do robię na coś porządnego. ;-)

Może skorzystać z darmowej alternatywy (czyt. GIMP), która przez profesjonalnych grafików (nie dzieci z polskiego internetu) uznawana jest za program z bardzo podobnymi możliwościami do PhotoShopa. I przetestować PSa przez 30 dni.


- audia4 - 07-07-2008 14:56

JereManU napisał(a):Może skorzystać z darmowej alternatywy (czyt. GIMP), która przez profesjonalnych grafików (nie dzieci z polskiego internetu) uznawana jest za program z bardzo podobnymi możliwościami do PhotoShopa. I przetestować PSa przez 30 dni.

nie wspomniałeś że owy GIMP jest podobny możliwościami do PS po instaliacji tysiącia wtyczek Tongue


- JereManU - 07-07-2008 14:57

audia4 napisał(a):
JereManU napisał(a):Może skorzystać z darmowej alternatywy (czyt. GIMP), która przez profesjonalnych grafików (nie dzieci z polskiego internetu) uznawana jest za program z bardzo podobnymi możliwościami do PhotoShopa. I przetestować PSa przez 30 dni.

nie wspomniałeś że owy GIMP jest podobny możliwościami do PS po instaliacji tysiącia wtyczek Tongue

Ja mam zainstalowane zaledwie dwie i mam ogromne możliwości. ;-)


- audia4 - 07-07-2008 14:59

Dla Ciebie ogromne, dla kogoś innego żadne :-) 8-)