Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo? XvAK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszustwo? XvAK (/Temat-Oszustwo-XvAK-173511)

Strony: 1 2 3 4


RE: Oszustwo? XvAK - Ropsont - 25-01-2022 18:01

(25-01-2022 17:51)_Miluus_ napisał(a):  Skoro pieniążki sobie wypłaciłeś, nawiązuję do twojej wiadomości "Mam revo", to chociaż z ciekawości napisz mi na co były ci potrzebne. Ten wyjazd do Tajlandii Jerk sobie zafundowałeś?

Czyli jednak mnie też coś słusznie śmierdziało. Pewnie pieniążki poszły w maszyny/zakłady, reszta żeby się wstawić jak się przegrało Lol Częsty schemat na tym forum: "Wezmę kasę z wymiany, pomnożę u Buka, oddam, a nadwyżka będzie moja. Mam takiego pewniaczka..." Jak już Szeryf wyżej udowodnił - żadnej Tajlandii chyba nie było.

Musicie ludzie uważać z kim robicie interesy. Ja wiem że często Wam się śpieszy itd. ale są na forum zaufane osoby i kantory, które wymieniają. Konto z którym wymieniałeś ma ledwo 100 postów i istnieje od Października zeszłego roku. Niezbyt wiarygodny sprzedawca, jeśli chodzi o reputację by wysyłać mu kody do realizacji tak o. Niestety to się raczej nigdy nie skończy.



RE: Oszustwo? XvAK - Prizmo* - 25-01-2022 18:13

Koleś podszywa sie pod xVak, kolesia który jest znany ludziom związany z CS-Em z dawnych lat ale to nie on. Chciał polecieć na jego "reputacji" Smile prawdziwy xVak dostał cynk co do postu i podszywania sie pod niego.

(25-01-2022 16:59)Hybrid1990 napisał(a):  Dobra koniec tego cyrku.
Jeśli ktoś pisze że rzekomo przebywa w Tajlandii, a korzysta z polskiego dostawcy internetowego:
[Obrazek: Qjxkbnc.png]
to nawet w najmniejszym wypadku nie wydaje mi się być wiarygodną stroną w tym konflikcie.
Powoływałeś się w tym temacie kilkakrotnie że jesteś adminem/modem na wielu forach, ale wychodzi na to że dostałeś się tam z jakiejś niezbyt wymagającej łapanki, skoro wpadłeś na tak prostej rzeczy, a o której admin/mod powinien mieć znaczne pojęcie. Już nie wspominam o tym, że dostałem od ciebie na pw same wymijające odpowiedzi dotyczące tego tematu, zero konkretów i odniesienia do tego o co pytałem, samo lanie wody, odbieganie od setna sprawy i przekładnie sprawy na później bo niby zapiłeś już drugi dzień. Piaskownice rób sobie na swoich forach, a nie tutaj, ode mnie ban i łatka oszusta, a Miluus może liczyć ze strony administracji pełnych danych dotyczących twojego profilu, jeśli zgłosi sprawę na policję.