Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay (/Temat-WOWAPP-jak-dorobic-na-graniu-w-gry-ze-SklepPlay-173025)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - pawelyoy - 10-02-2022 20:40

Skoro wszystkie metody są "METODA NIEWARTA UWAGI" to po co instalować ?


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - MrocznyKILL - 10-02-2022 21:52

(10-02-2022 20:40)pawelyoy napisał(a):  Skoro wszystkie metody są "METODA NIEWARTA UWAGI" to po co instalować ?

Dzięki za inf. Edytując kolory w poście i używając kopiuj wklej musiałem to przeoczyć.


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - MrocznyKILL - 02-04-2022 10:25

Jak zwiększyć DOCHODY z WowApp zapraszając do niego inne osoby?
Najskuteczniejsze metoda zwieszająca zyski (10% od wszystkich osób+ zwiększone UBI+ 8 poziomów poleconych) .
Poradnik opisuję jak zdobywać poleconych na Facebooku.

1. Skopiuj Poniższy tekst reklamowy (UWAGA: pamiętaj o dodaniu swojego reflinku)

Cytat:JAK DOROBIĆ DO BUDŻETU DOMOWEGO?
BEZ INWESTYCJI, BEZ KYC, NIE POSIADAJĄC NAWET 18 LAT?
Polecam DARMOWĄ aplikacja na telefon komórkowy, która pozwala na zarabianie pieniędzy dzięki poniższym metodom:
-Testowanie Gier i Aplikacji ze Sklepu Play (otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za pobranie konkretnej aplikacji i wykonanie w niej czynności jakie określił reklamodawca)
-Oglądanie reklam wideo (otrzymujemy wynagrodzenie za obejrzenie reklamy trwającej od 1 do35 sekund)
-Wypełnianie Ankiet (otrzymujemy wynagrodzenie za wypełnienie różnorodnych ankiet statystycznych dotyczących np. naszego stylu życia, naszej oceny konkretnej reklamy, nasza ocena danego produktu itp)
-Zapraszanie znajomych (możemy za pomocą specjalnego linku zaprosić do aplikacji znajomych za co otrzymamy wynagrodzenie)
-Cashback za zakupy w sieci (robiąc zakupy online i wchodząc w konkretny sklep z poziomu aplikacji, robiąc zakupy jak zawsze dodatkowo w aplikacji otrzymasz CashBack)
-Dochód podstawowy ( korzystający z aplikacji aktywni użytkownicy codziennie otrzymują niewielką cześć zysków jakie wygenerowała aplikacja- zysków z reklam itp)
To nie praca na etacie, a sposób na dorobienie sobie do domowego budżetu.
Sprawdź to całkowicie DARMOWE: TUTAJ DODAJ SWÓJ REFLINK


2. Wpisz w wyszukiwarce na FB frazę typu: zarabianie online, praca w domu, dodatkowy zarobek itp. Dodaj filtr na grupy publiczne i dodaj post na MAX 10 grupach raz na 24h.

3. Powtarzaj czynność codziennie przez minimum 7 dni. Jest to konieczne ponieważ Faceebok bardzo mocno obcina zasięgi postów i tylko niewielka cześć dodanych postów dociera do większej ilości użytkowników. Regularność i systematyczność przynosi najlepsze efekty.

W razie pytań proszę pytach chętnie pomogęSmile


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - caliber - 18-04-2022 18:40

Ciekawy sposób, przyjemne z pożytecznym Big Grin Na pewno skorzystam


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - MrocznyKILL - 07-05-2022 18:11

Dostawca płatnych zadań IronSource znów ma kilka ciekawych opcji do zaliczania. Przekładkowo Guns of Glory daje łącznie 4 497 coinów bez ponoszenia inwestycji (44,97$) za rozbudowę zamku do 24 lvl. Dojście do lvl 10 można mega szybko, teraz będzie znacznie wolniej ale za 200 zł czasem wieczorami można pograć Wink


[Obrazek: IMG-20220507-190557.jpg]


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - milosz998 - 01-06-2022 10:42

W co tereaz polecacie grać żeby pograć i zarobić przy okazji? Tej gierki wyżej już nie ma, a odpaliłem ten caly RAID Shadow Legends to żeby zrobić 3 misje trzeba wydać z 600 zł xD


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - MrocznyKILL - 04-06-2022 09:11

(01-06-2022 10:42)milosz998 napisał(a):  W co tereaz polecacie grać żeby pograć i zarobić przy okazji? Tej gierki wyżej już nie ma, a odpaliłem ten caly RAID Shadow Legends to żeby zrobić 3 misje trzeba wydać z 600 zł xD

Cash Billionaire od Fybera za niecałe 300 pln (stawka się równi według oceny i widzimisie Fybera)


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - zbyszek - 04-06-2022 10:06

(04-06-2022 09:11)MrocznyKILL napisał(a):  
(01-06-2022 10:42)milosz998 napisał(a):  W co tereaz polecacie grać żeby pograć i zarobić przy okazji? Tej gierki wyżej już nie ma, a odpaliłem ten caly RAID Shadow Legends to żeby zrobić 3 misje trzeba wydać z 600 zł xD

Cash Billionaire od Fybera za niecałe 300 pln (stawka się równi według oceny i widzimisie Fybera)

Ile jest tam coinow do zdobycia bo ja nie mam takiej gry o takiej wartosci u Fybera :>


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - MrocznyKILL - 04-06-2022 12:10

(04-06-2022 10:06)zbyszek napisał(a):  
(04-06-2022 09:11)MrocznyKILL napisał(a):  
(01-06-2022 10:42)milosz998 napisał(a):  W co tereaz polecacie grać żeby pograć i zarobić przy okazji? Tej gierki wyżej już nie ma, a odpaliłem ten caly RAID Shadow Legends to żeby zrobić 3 misje trzeba wydać z 600 zł xD

Cash Billionaire od Fybera za niecałe 300 pln (stawka się równi według oceny i widzimisie Fybera)

Ile jest tam coinow do zdobycia bo ja nie mam takiej gry o takiej wartosci u Fybera :>

5861 coinów u mnie


RE: WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - MrocznyKILL - 26-06-2022 12:09

[Obrazek: Screenshot-20220617-142847-757.jpg]