Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bybit st.Patrick's Event Darmowe 85zł! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Bybit st.Patrick's Event Darmowe 85zł! (/Temat-Bybit-st-Patrick-s-Event-Darmowe-85zl-167138)

Strony: 1 2 3 4


RE: Bybit st.Patrick's Event Darmowe 85zł! - prymul1 - 09-04-2020 14:51

(09-04-2020 13:19)Krzychu102 napisał(a):  Nadal nic nie otrzymałem :/ kontaktowałem się z supportem dwa razy. Powiedzieli żebym dał im jeszcze 24h na rozwiąaznie problemu. Miał ktoś podobnie?

Też mam podobną sytuację. Zgłosiłem do supportu i mają rozwiązać problem. Na razie czekam.


RE: Bybit st.Patrick's Event Darmowe 85zł! - kariolmax - 17-04-2020 17:33

Wypłacił ktoś cokolwek z tej promocji? Sam dostałem informację, że nie wypłacą mi ze względu na multikonta a moi znajomi poprzegrywali te bonusy, zostając z niczym. Niezła promocja.


RE: Bybit st.Patrick's Event Darmowe 85zł! - Krzychu102 - 17-04-2020 23:56

(17-04-2020 17:33)kariolmax napisał(a):  Wypłacił ktoś cokolwek z tej promocji? Sam dostałem informację, że nie wypłacą mi ze względu na multikonta a moi znajomi poprzegrywali te bonusy, zostając z niczym. Niezła promocja.
Ja osobiście też dostałem bloka, z powodu multikont. Pare osób wypłaciło Angry
Wydaje mi się że rozdali 1/20 osób reszcie wciśneli że multikonta. A co do bonusu to wiadomo że trzeba było za niego pograć.

#Do zamkniecia


RE: Bybit st.Patrick's Event Darmowe 85zł! - elrybakov1 - 01-05-2020 21:50

Wejdźcie na swoje konta, jeśli coś handlowaliście, bo mi z 9$ zrobiło się 85$ i właśnie zleciłem wypłatę 71$. Nie mam pojęcia jak to się stało Big Grin