Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMSy, które Ci płacą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: SMSy, które Ci płacą (/Temat-SMSy-ktore-Ci-placa-165505)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: SMSy, które Ci płacą - lidero - 14-12-2019 06:30

to ja póki co max.4 na jeden numer ☹️


RE: SMSy, które Ci płacą - Ememq - 14-12-2019 10:21

Może być parę powodów takiego stanu rzeczy. Na pewno znaczenie ma sieć w jakiej masz numer. Ja mam w Play i Orange i zazwyczaj to do Orange przychodzi odrobinę wiecej SMSów jak do Playa.
Do tego jestem w tej aplikacji już od sierpnia bodajże, co może wpływać na premiowanie mnie. Ponadto ilość numerów z Polski rośnie, więc i konkurencja jest większa. Cierpliwości na początku też miałem mniej SMSów.


RE: SMSy, które Ci płacą - Voldimer - 14-12-2019 16:22

ja max dostalem 2 :Smile


RE: SMSy, które Ci płacą - $tasio - 19-03-2020 19:49

Gicik działa


RE: SMSy, które Ci płacą - HokusPokus - 30-03-2020 09:30

Mam iphona, jest jakiś sposób żeby działało u mnie ?


RE: SMSy, które Ci płacą - LNDRNN - 22-04-2020 20:54

Ktoś może powiedzieć czy mu działa na dzień dzisiejszy? Ja właśnie apke zainstalowałem, poza SMS weryfikacyjnym nie dostaję żadnej wiadomości. Jakieś 2h online jestem już


RE: SMSy, które Ci płacą - szymon344 - 22-04-2020 21:28

(22-04-2020 20:54)LNDRNN napisał(a):  Ktoś może powiedzieć czy mu działa na dzień dzisiejszy? Ja właśnie apke zainstalowałem, poza SMS weryfikacyjnym nie dostaję żadnej wiadomości. Jakieś 2h online jestem już
Kwestia czasu. Im dłużej tym więcej SMS-ów dzienne


SMSy, które Ci płacą - LNDRNN - 22-04-2020 21:42

Napisałem do supportu. Co ciekawe, SMSy (3 bo tyle mam nr podpiętych) przyszły od razu po ich odpowiedzi. Czyli mogą to jakoś manualnie włączać. Zastanawiam się czy gdybym pisał maile co chwilę to zwiększyłbym częstotliwość wiadomości czy dostał bana Druga sprawa to rzadsze wiadomości tłumaczą pandemią i tym, że teraz firmy telekomunikacyjne działają "inaczej" niż zwykle. Tak piszę, gdyby ktoś w najbliższym czasie zastanawiał dlaczego nie dochodzą SMSy

Wysłane z mojego I4113 przy użyciu Tapatalka


RE: SMSy, które Ci płacą - ogór - 25-04-2020 21:09

Zastanawiające jest to że w sklepie Google Play mają wersję DEMO, ale pełnej już nie (tylko do pobrania z ich strony).

Edit: Zarejestrowany, dali bonus za rejestracje 0,5$, odrazu przyszedł przykładowy SMS (12 znakowy) za 0,02$, zobaczymy z czasem jak to będzie wyglądać, dla wtajemniczonych istnieje podobna aplikacja "Money SMS" znajdziecie w sklepie (DEMO) i podobnie jak w apce wyżej pełną wersje na stronie (wygooglujecie) jest w niej system poleceń ale jest jedna wada którą zauważyłem, nie akceptują od jakiegoś czasu numerów z popularnych sieci w polsce jak PLAY, ORANGE, T-MOBILE itp (głównych graczy na rynku) natomiast mniejsze sieci są akceptowane więc być może ktoś skorzysta.


RE: SMSy, które Ci płacą - mrspiryt - 27-05-2020 12:09

Rzeczywiście w SMS Profit przez 2 dni od rejestracji nic nie ruszyło, jak napisałem im maila to od razu po 2 na każdy numer wysłali.

Co do Money SMS, od 2 dni od rejestracji również nic, na maila jeszcze nie odpisali.