Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 (/Temat-ZAPISY-Piaty-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-2019-162221)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Admin - 23-05-2019 08:28

Ok wszystkie flagi dla sponsorów zostały już zamówione a projekty graficzne zatwierdzone, dla kilku (bo i tak trzeba bylo) zakupiłem podstawki żeliwne, ale to cholerstwo dosyć drogie, jakby ktoś chciał robić biznes to polecam 3kg sprasowanego złomu pomalować i od 60zł do nawet 150zł w kieszeni xX

https://allegro.pl/oferta/podstawa-plaska-4kg-do-winder-flaga-reklamowa-8101215583
https://allegro.pl/oferta/podstawa-metalowa-do-beachflag-winderow-4kg-7756812771


dokupiłem:
- karton wódki 12 x0,5, z 5 win win i troche napoi
[Obrazek: image.php?di=CC6U]

- 3L Jagermeisterów z energetykami - sztosik

- zamówiłem też coś na ząb ale to zobaczycie na zlocie Tongue
- zamówiłem 120 wiejskich jajek - jajówka jak w wojsku Big Grin
- ze sprzetu dokupilem pojemnik do przechowywania lodu (bo kostkarke i tak biore na kazdy zlot Tongue)
- kilkaset plastikowych kubów/noży, telerzy, widelców, pojemników na ciperki/sałatki


z własnego sprzętu tradycyjnie zabiorę projektor, kolumne dla nagłośnienia, playstation żeby stworzyć kącik gamingowy, drona czy wspomnianą kostkarkę i te 2 dinozaury - i już na tym etapie nawet to co wymieniłem nie zmieści mi się to do samochodu pomijajac zarcie, alkohol i wszystko co do tej pory kupilem.
Inwestycja w cos takiego by sie przydala:
[Obrazek: b368851bde5d2cb4gen.jpg] Jerk2


doszły również poprawione identyfikatory, gość który to drukował musiał zrobić od nowa, bo o 4 minimetry za szerokie wkładki do plakietek druknął.


pojechałem też na ruede do januszkowic zbadać lokalizacje i faktycznie budują tam jakaś wiatę, póki co jest tam wylewka kilka słupów i zarys dachu, więc wierzę że do końca czerwca spokojnie skończą.

[Obrazek: image.php?di=492N]

[Obrazek: image.php?di=YQV9]

będę wiedział więcej dam znać Smile


Aktualny stan zapisów:
26 osób zapisanych i opłaconych
10 osób wpisanych ołówkiem choć tu moment zaksiegowania środków się liczy.

Do zlotu jeszcze sporo czasu bo ponad miesiąc co na ten moment daje nam już całkiem sporą grupę zapisanych, przypominam że te pierwsze 40-45~ osób bez problemu nocleg w apartamentach w wygodnych łóżkach Tongue zamówiłem wszystkie domki jakie tam są już na przełomie stycznia/lutego tak więc więcej miejsc nie ogarniemy Smile oczywiście mogę jakiś dmuchany materac asekuracyjnie też zabrać żeby jeszcze pare osób pomieścić Smile




Edit.
- Zamówiłem na alle drogo 2 XXL koce na tą pseudo plaże obok domków oraz piłkę do gry w siatkówkę (obok jest kort do gry w siatkę).
- Dokupiłem parę wkładów mrożących aby żarcie nam przetrwało
- jak się uda dokupie za 2 stówki używaną lodówkę turystyczną taką 50 litrową żeby przechować te alkohole i mięso bliżej Nas, lodówki w apartamentach są ale dosyć małe no i nie są mobilne, przedłużacz 50 metrowy wezmę z domu to będziemy mieli wszystko pod ręką. Ewentualnie dodatkową torbę termiczną (jedną mam własną) i z sporo wkładów.


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Admin - 25-05-2019 07:10

Wydawało się niemożliwe a proszę Big Grin

nie licząc noclegów zlotowiczów koszty sprzetu/organizacji zlotu wyniosą około 13tyś zł Big Grin (szacująć na ten moment, a parę rzeczy nie ująłem Tongue) pewnie do 14 się zamkniemy.
wiem że można było bez problemu o parę tyś ściąć koszty, zarówno nie kupująć pierdół typu dinozaury czy podobne jak i wybierając produktu o przeciętnej jakości (niektórym wystarczy golden loch i kiełbasa z biedryJerk) ale dla wybrednych podniebień (pozdrawiam Ropsont) nie można było wybierać pół-środków! Jerk2

Sponsorowych by już zabrakło ale spokojnie zarabiam.com też sponsoruje ten zlot Smile dołoże swoją cegłówkę aby niczego nie zabrakło chociaż teraz mam obawy czy kumpel którego poprosiłem o transaport będzie w stanie mi pomóc sie zabrać pomimo 2 samochodów ;s Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich chłopaków, którzy wsparli ten event z pewnością będzię to najgrubszy ze zlotów w głównej mierze dzięki Wam, oby pogoda nam dopisała.

Do wglądu publicznego kosztors na bazie szacowań i paragonówTongue

[Obrazek: tetest.png]
9209+3660= 12869

Część produktów celowo zlburowałem aby nie spoilować wszystkiego co będzie na stołach, bez szaleństw ale zawsze ucieszy oko Smile
Cześć może zniknąć, gdyż budżet już przekroczny, a część na pewno jeszcze się pojawi.

na liście wbrew pozorom nie ma tak dużego zapasu mięsa na grilla, tak więc warto zawsze te kiełbaski czy to co lubicie najbardziej mięc ze sobą Smile
myślę że dobre 85% zakupów to takie "must have" te 15% może naciągane ale znacznie umili atmosfere.
Części kosztów przyszłych jeszcze nie uwzględniłem, to co powyżej to na bazie aktualnych wydatków i listy zakupów.
Przy cenach owoców wpisałem ceny znalezione w necie w biedrze/lidlu, sam żyje na cateringu więc nie za bardzo orientuje się w cenach może zaniżyłem/zawyżyłem.
Jeśli jakiś z kosztów zaskakuje lub się nie podoba - piszcie śmiało, część na pewno można jeszcze skreślić. Smile


PS. jeśli ktoś może wziąć ze sobą jakiś dłuugie przedłużacze to przydałyby się, mam jeden 30metrowy i wezmę ale z pewnością jeszcze ze 2-3 by się przydały.


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Equalibrium - 10-06-2019 20:59

Juz tylko 17 dni do zlotuIdeaHuhRolleyes


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - MrocznyKILL - 17-06-2019 10:07

Gorlice 4 miejsca czekają Big Grin


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - nitram - 18-06-2019 08:20

10 dni... odliczamy


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Liromir - 18-06-2019 14:20

szykujcie nisze, będę słuchał Jerk2


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - DDK - 19-06-2019 09:49

Jakby ktoś szukał podwózki po tej trasie ewentualnie mogę polecieć Warszawa - Łódź i dalej Piotrków to zapraszam. Mam dwa-trzy miejsca Wink

[Obrazek: 6a88837380.png]


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - rejwus15 - 24-06-2019 10:14

[Obrazek: AA0-EBFED-382-E-48-A7-930-E-4-BA3-ADF0-F328.png]


A ktoś chciałby się zabrać ze mną?
Tanio i bezpiecznie

Myślę, że ja w dwie strony obrócę za 110zł maksymalnie, więc jak ktoś jedzie jakimś pkp czy coś a tu wyjdzie Cię taniej to pisz Smile


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Admin - 27-06-2019 11:42

Heja wszystkim =)))

To już jutro!

Na godzine 14:00 zapraszam wszystkich zapisanych zlotowiczów Smile)) Od 14 gdyż od tej godziny można korzystać z infrastruktury domków.
Warto pamiętać aby zabrać ze sobą jakaś dodatkową koszulkę/spodenki czy koc, jest ogromny upał obok jezioro więc można skorzystać,
forum oraz sponsorzy również zapewnią Wam odpowiedni poczęstunek oraz trunki Smile
Nie mniej warto zabrać ze sobą ulubione przysmaki na grilla czy ulubione piwko we własnym zakresie, na miejscu znajduje się pareset metrów od ośrodka jakiś spożywczak, większe markety oddalone są o kilka kilometrów.

Sam będę na miejscu pewnie godzine+ szybciej aby rozpakować sprzęty, nagłośnienie, dinozaury i milion innych fantów a trochę tego będzie, dziś kompletuje ostatnie zakupy regionalne Smile Jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało PW lub wątek, zawsze można też zagadać na nasz facebookowy fanpage na którym każdemu odpisze Smile Cóż... do jutra ekipa!! =)))) IdeaIdeaIdea

Ps niech każdy kto może weźmie jakieś przedłużacze ze sobą im dłuższe tym lepiej <3


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - mikiniki - 27-06-2019 16:06

No to jeszcze raz Panie i Panowie udanej zabawy Smile Smile
Niech moc będzie z Wami impreza