Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik (/Temat-Czy-sie-stoi-czy-sie-lezy-eurodolar-sie-nalezy-moj-dziennik-160928)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - 11natinka11 - 05-03-2019 12:10

Ile dają za to punktów? Ktoś jeszcze bierze udział w takim badaniu?


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 05-03-2019 16:18

Wysyłali zaproszenia na mejl. Na razie cienko jest z punktami. 1 na tydzień, potem jest ankieta za 5 pkt.


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 06-03-2019 11:54

Właśnie mi usunęli bez mojej wiedzy konto w społeczności Elektrolux. Wypłaty od nich nie otrzymałam jednak. Moderatorka ciągle coś kręciła, a gdy się dowiedziałam, że inni wypłatę dostali i jej to napisałam to wzięła i z automatu usunęła moje konto.
[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 07-03-2019 17:21

Dziś było mnóstwo ankiet na Clixsense. Wypełniłam aż 5. Łącznie zarobiłam niecałe $4.
[Obrazek: ggg.png]


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - 11natinka11 - 07-03-2019 18:42

no to ładnie, gratuluję Smile


Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - Snaggy - 07-03-2019 21:33

Hej jak sie czujesz z pisaniem tekstow?

Chcialabys napisac wpisy na mojego bloga o serwisach z ankietami, ktore wyplacaja?

Nie wymagam super copyrighterskiej jakosci. Potrzebuje troche unikalnego contentu ew. Przeredaguje sobie to pozniej, zeby spelnialo moje wymagania.

Jesli tak to prosze o priv a dogadamy cene za wpis.

Chodzi mi o:
- Krotki opis
- Jak wykonywac ankiety, kiedy sprawdzac (ogolnie jak robic to najefektywniej)
- Screeny z wyplat
- Ile mniej wiecej mozna zarobic z perspektywy np. Miesiaca.

Pozdrawiam Smile


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 08-03-2019 09:06

Lubię pisać poradniki i materiały. Kiedyś wydałam parę ebooków o tematyce informatycznej. Wysłałam priv.

Aktualizacja: wczoraj zarobiłam ponad $5 (+bonusy) na Clixsense. Wypełniłam 7 ankiet. To jakiś niebywały rekord!
[Obrazek: panel2.png]
[Obrazek: ankiety7.png]
[Obrazek: bonus2.png]
[Obrazek: addon2.png]


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 18-03-2019 15:14

Dzisiaj są ankiety w Profilicu. Wypełniłam 2. W Clixsense też staram się coś tam wypełniać. Ale w tym miesiącu nie będę mieć tak, jak w poprzednim. Nie wiem, czy i ile wypłacę.
[Obrazek: vvv.png]


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 23-03-2019 16:59

Wypłaciłam pieniądze z panelu Norstat (20zł). Dostałam też pieniądze z I-Say (2 euro). Niedługo wypłacę też z Clixsense, ale to zawsze robię pod koniec miesiąca. Zrobię też ogólne podsumowanie.
[Obrazek: norstat7.png]
[Obrazek: Screenshot_20190319_172341_com.my.mail.jpg]


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 24-03-2019 11:45

Wczoraj udało mi się uzyskać próg wypłaty w Klubie Kantar w postaci 1030 punktów, zatem dzisiaj zleciłam przelew na kwotę 32zł.
[Obrazek: Kantar-wyplata2.PNG]