Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok (/Temat-Podaj-metode-zarobku-wygraj-konto-Netflix-na-1-rok-160835)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - TakieŻycie - 31-01-2019 21:04

29 refflinki


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - radek0389 - 31-01-2019 21:22

Ppi
30.


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - Scoobyx - 31-01-2019 21:24

31. Trading, CPA


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - lanyo - 31-01-2019 21:39

32. Ekspozytor towaru - sieć Biedronka


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - patrolpxd - 31-01-2019 22:28

33. Mobilne PPI (ogads Tongue )


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - jarekxD - 31-01-2019 23:15

34. Afiliacje + cpa


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - erner - 01-02-2019 00:53

35. Programy partnerskie. Moge jeszcze?


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - azzaz - 01-02-2019 01:35

...


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - Mr.Kerthos - 01-02-2019 07:05

Czas na wyniki konkursu!

Statystyki w skrócie:
35 uczestników
95 losów


Oznacza to, że losujemy liczbę z zakresu 1-95.

Wynik:

[Obrazek: Screenshot-20190201-065508-01.jpg]
Wylosowany numer to 78!

Zgodnie z rozpiską (mam nadzieję, że nigdzie się nie walnąłem. Sprawdziłem dwa razy... Jednak jest rano i mogę być jeszcze troszkę zaspany. Jeśli ktoś chce sprawdzić śmiało zachęcam do zrobienia takiej tabeli. Człowiek nieomylny niestety nie jest) wygrał TakieŻycie (nie umiem oznaczyć więc musi być tak). Nagroda zostanie wysłana w przeciągu kilku godzin (czekam na mojego dostawcę, który jest z USA i ze względu na strefę czasową jest teraz niedostępny.
Jeszcze w skrócie w celu informacji konto jest ofiarowane na rok. W razie zaprzestania działania konta z nie winy użytkownika (należy np przed pierwszym użyciem wyczyścić ciasteczka itd. Wszystko zostanie opisane w e-mailu do zwycięzcy) ofiaruje wymianę. Działa to na takiej zasadzie, że zwycięzca otrzymuje ode mnie mój prywatny numer telefonu. Wystarczy SMS a w godzinach 8-1 (mniej więcej. Chodzę spać o różnych godzinach) nowe konto wysłane jest możliwie jak najszybciej (myślę, że w godzinkę się spokojnie uwinę). Konto działa na Smart tv etc.

Tabelka:
https://drive.google.com/file/d/1kmmKNohGacy4JmtqjmR2C8xxKq5nXeaF/view?usp=drivesdk


Jeszcze raz gratuluję zwycięzcy i oczekujcie ode mnie kolejnych konkursów!
Pozdrawiam


RE: Podaj metodę zarobku - wygraj konto Netflix na 1 rok - TakieŻycie - 01-02-2019 11:49

Dzien zapowiada się na naprawdę udany Big Grin Dziękuję bardzo autorowi za zorganizowane konkursu i bardzo cieszę się z wygranej Wink