Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik AdSense (/Temat-Dziennik-AdSense-159450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik AdSense - EfectiveWork - 23-11-2018 20:36

Rozwijasz się Smile Czuję, że będzie ogieńńńńń Big Grin


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 27-11-2018 18:57

Witam po dłuższej nieobecności impreza

Dziś z Adsense wpadło jak na razie 10zł, średnio wpadają kliki tak do 22 więc jeszcze troszkę wleci Smile Przy projekcie, który ciągle zarabia nic nie ruszałem jeżeli chodzi o pozycjonowanie bądź dodawanie nowych postów.

Nie było czasu jednak się obijać, bo w każdej wolnej chwili ( poza treningami Big Grin ) działałem przy nowym projekcie, który został ukończony w 100% jeżeli chodzi o content / audyt / speedtesty / seo. Teraz biorę się ostro za pozycjonowanie - reklamy zostaną umieszczone gdy zacznie spływać pierwszy ruch z wyszukiwarki.

Wrzuciłem również serpy do programu SerpYou :


[Obrazek: serpy.jpg]

Póki co nie wygląda to jakoś specjalnie ciekawie beka Zobaczymy kiedy uda mi się wbić do TOP200 Huh

Nara mordy Heart


RE: Dziennik AdSense - Pawello6 - 28-11-2018 14:35

Twoje strony masz w języku polskim czy obcym?


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 28-11-2018 15:50

Wszystko PL - gdy zdobędę większe doświadczenie w pozycjonowaniu i znudzi mi się rynek polski wtedy pofrunę za wielką wodę Jerk

[Obrazek: 1.jpg]


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 29-11-2018 17:07

Dziś padł mały rekord - klik za 2,90zł Wink


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 30-11-2018 17:00

Hej wszystkim Smile Sezon na : "kurw* ale piźd*i" uważam za otwarty Lol

Przez ostatnie 5 dni bawiłem się w pozycjonowanie ukończonej ostatnio strony. Teraz dam jej odpocząć przez 7 dni. Pierwsze serpy zaczynają wskakiwać, mimo iż gugel jeszcze nie zindeksował mi wpisów - łapie słowa kluczowe z pierwszej strony. Dodałem mapę witryny, dwa razy pobierałem jako google i jeszcze nie mam tych wpisów zindeksowanych na desktopie - mobilne siedzą.

[Obrazek: 2.jpg]

Na najbliższy tydzień planuję uzupełniać content na aktualnej moneysite, z której wczoraj wpadło :

[Obrazek: 1.jpg]

Jeżeli wystarczy mi czasu to spróbuję troszkę ją podlinkować Smile


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 03-12-2018 17:54

Dobry wieczór szanowne grono zarabiaczy Lol

Nie ukrywam, że mam zaciesz bo wyczuwam hajs impreza Huh

Projekt nr 2 - odpoczywa jeszcze kilka dni - wszystkie wpisy zindeksowane, serpy wy*ebało w kosmos i znikły z pola widzenia beka

Projekt nr 1 - miałem zacząć od wczoraj dodawać kolejne wpisy jednak coś mnie podkusiło aby przeanalizować grupę odbiorców mojego contentu. Siedziałem myślałem, i doszedłem do wniosku, że zmieniam motyw tak aby był skierowany bardziej na ruch mobilny niż desktopowy - według GA 75% mobile / 25% desktop. Samego motywu szukałem baardzo długo, jednak wdrożenie jego i dostosowanie musiało mi zająć max 1h - tak aby nie tracić cennych klików Tongue Wszystko się udało i jestem mile zaskoczony wzrostem CTR Cool

[Obrazek: 1.jpg]

Do następnego impreza Dziś mam zamiar dodać jeszcze ok 30 wpisów Rolleyes


RE: Dziennik AdSense - pspsga - 03-12-2018 17:58

Cześć!

Mam 2 pytanka Big Grin

1. Jak to możliwe, że robisz tyle artykułów każdego dnia? Big Grin
2. Czym indeksujesz linki np. WEB 2.0 itp...

Powodzenia! Cool


RE: Dziennik AdSense - Marcins1996 - 03-12-2018 20:27

Bo on tylko to robi Smile


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 03-12-2018 20:46

pspsga Nie dodaję tyle wpisów codziennie Smile Ostatnio nie pamiętam kiedy coś dodałem do tej strony, bo ciągle zajmowałem się projektem nr 2. Co do indeksowania to żadnym narzędziem nic nie przyspieszam. Po prostu czekam, czas i tak upłynie Cool

Tak tylko dopowiem, że wczorajsza dniówka została dziś pobita, a jeszcze klika godzin do końca dnia zostało impreza