Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik od Arka - Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Poradnik od Arka - Dziennik (/Temat-Poradnik-od-Arka-Dziennik-144353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - kukiz87 - 26-02-2017 15:02

A jak ją ustawić aby liczyło za klik w link ?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - suzuki69 - 26-02-2017 15:16

@up
Na początku reklamy po prostu nie bierzesz promocja posta związana z aktywnością tylko cel: ruch. I reszta to ustawienia podstawowe więc raczej dacie radę ;-)


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Maciejoss20 - 26-02-2017 16:24

Ok zrobiłem za kliknięcie jestem ciekaw czy większa kwota będzie za klik w link czy podobna jak w przypadku aktywności... Bo jak większa to jednak bardziej opłaca się za aktywność posta. Na tą chwile nie mam wcale zasięgu mam nadzieje, że to się rozkręci.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - AlphaStalker - 26-02-2017 16:52

Przeczytałem pierwszą stronę Smile Fajne Smile Jeszcze tu wrócę Smile


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - wydra87 - 26-02-2017 18:28

Ja ustawiłem dwie reklamy na fb - jedna to test IQ
druga to program "ile będziesz mieć dzieci"
Efekt po 48 h po ustawieniu reklamy:

Test IQ: Liczba kliknięć w link: 87 (zgodna ze statystykami na LM)- Leadów: 4 (2 na dobę) konwersja średnia 4,5 % (więc nie najgorzej).

Ile (...)dzieci: Liczba kliknięć w link 36 - Leadów: 3 (1 w ciągu pierwszej doby, 2 w ciągu następnej) konwersja średnia około 8 %

Wydatki na reklamę ustawiłem po 5 zł na dzień.
Przy stawce 6 zł i 6,8 zł na programach już mi się dniówki za reklamę zwróciły


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Maciejoss20 - 26-02-2017 18:52

No to chyba ja mam jakiegoś pecha z "ile masz dzieci?" na 80 klików miałem 1 leada i wychodziło mi 25 zł na minusie... Wychodzi, że powinienem mieć z tego programu co najmniej 6 leadów patrząc na twoje wejścia i na moje. Wtedy reklama by mi się zwróciła i można by dalej działać. Ustawienia były 100% dobre.
Tylko tyle, że dałem 50 zł na dzień.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - SlusseR - 26-02-2017 21:31

Super poradnik, kombinowałem dziś trochę z tymi fb ads i średnio to wychodziło , jednak postanowiłem spróbować ostatni raz zadbałem o grafikę, wymyśliłem dobry tekst i jest 1 lead. Reklama wstawiona o 20.30 a po godzinie już miałem lead'a chociaż koszt reklamy to dopiero 80 gr. Smile
Także polecam kombinować i się nie poddawać. Tongue


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Maciejoss20 - 26-02-2017 21:33

Też mam jednego leada co nie znaczy, że dalej Ci się będą sypać. Mi niestety pomimo dosyć fajnej ilości wejść w program leady nie wpadają. Nie wiem może moje konto jakieś zaczarowane...


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - SlusseR - 26-02-2017 21:39

No wiadomo póki co to tego lead'a zdobyłem po 10 wyświetleniach, a co będzie dalej to się zobaczy.
Jak nie pyknie to nadal będę próbował, bo w sumie tylko tak można do czegoś dojść. Big Grin


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Maciejoss20 - 26-02-2017 21:44

To jest moja konwersja chyba jak ludzie wbili w reklamę i jest ona na temat powinno coś wpadać...


[Obrazek: test.png]