Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium Rate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium Rate (/Temat-iCash-pl-Zarabiaj-na-mikroplatnosciach-SMS-Premium-Rate-140800)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - krutek90 - 08-12-2016 19:24

@[vasaki] Nie chodziło mi by usunąć ten temat ale mój post Smile
Pozdrawiam serdecznie


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - iCash.pl - 08-12-2016 19:58

@vasaki

Dziękujemy za opinię i zachęcamy każdego do skorzystania z naszych usług Smile


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - iCash.pl - 22-12-2016 17:59

Drodzy Partnerzy!

Nawiązaliśmy współpracę z kreatorem stron a1x.pl. Na tej platformie możecie za darmo łatwo stworzyć w kilka minut swoją własną stronę i zintegrować ją z naszym api.

Na kreator możecie się dostać poprzez menu Usługi -> Kreator Landing Page.

Życzymy wysokich zarobków!


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - Mksiak - 27-12-2016 15:11

I gdzie tam jest kreator, szablony itd?


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - iCash.pl - 27-12-2016 15:14

@Mksiak

W panelu użytkownika w sekcji usługi, Kreator Landing Page, lub od razu po przejściu na stronę a1x.pl


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - Kleju93 - 06-01-2017 11:07

Uprzejmie donoszę, że jeśli dostanę SPAM od was po raz trzeci, wyślę do GIODO skargę, że nie stosujecie się do ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm).
Gdy pierwszy raz dostałem spam od was, zażądałem usunięcia moich danych osobowych z waszej bazy danych i zaprzestania wysyłania spamu do mnie... W dniu wczorajszym otrzymałem ponownie spam od was, co oznacza, że dalej macie moje dane osobowe, mimo że nie wyrażam zgody na ich przetwarzanie, a tym bardziej nie wyrażam zgody na otrzymywanie wiadomości o charakterze marketingowym od was.


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - słupi - 13-01-2017 12:43

Jest dobrze, idzie zarobić u Was! Huh
[Obrazek: icash.png]


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - iCash.pl - 13-01-2017 14:04

Świetny wynik!
Gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych zarobków.

Innych użytkowników zachęcamy do skorzystania z naszych usług, jak widać idzie u nas zarobić Wink


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - Mksiak - 17-01-2017 14:48

Idzie zarobić bekabekabeka

[Obrazek: LtbySeQ.png]


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - iCash.pl - 17-01-2017 15:06

Wysokość zarobku to kwestia odpowiedniej strony i reklamy Wink
Jeśli masz jakieś pytania lub problemy związane z zarabianiem to proszę skontaktować się z naszym supportem. Chętnie ci pomożemy.

[email protected]
GG: 60977215