Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy opłaca się wejść w mx revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy opłaca się wejść w mx revshare (/Temat-Czy-oplaca-sie-wejsc-w-mx-revshare-140790)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - adik7276 - 24-11-2016 22:45

Powiem tyle... Nie na temat głównego wątku..

Przeleciałem te 3 strony, zobaczyłem tylko kto się wypowiada i nawet nie czytałem bo nie ma sensu Big Grin

A co do głównego wątku... Z małą kasą osobiście bym na tym etapie już nie wszedł na 100%, Chyba że bym zdecydował się wejść teraz z kwotą 10 tysięcy i wtedy wyciągam po jednym, max dwóch cyklach to co wsadziłem i dalej cisnę na czysto. Najpierw i tak bym to przekalkulował czy się opłaca pod względem zysku. Program będzie działał jeszcze przez dłuższy czas, jest to moja opinia i nie biorę tutaj pod uwagę co mówią inni użytkownicy czy admin/ zalozyciel programu.


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - maniek250 - 24-11-2016 22:50

(24-11-2016 22:45)adik7276 napisał(a):  Chyba że bym zdecydował się wejść teraz z kwotą 10 tysięcy

@up myślisz ? ide brać kredyt Lol


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - adik7276 - 25-11-2016 11:04

Napisałem co JA bym zrobił będąc w takiej sytuacji, a nie co TY masz zrobić lub co autor tematu ma zrobić. Poza tym żeby zainwestować 10 tysięcy kredytu nie potrzebuje. Zawsze inwestuje się tyle ile można zainwestować i ile można stracić.


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - pawlet - 27-11-2016 12:09

Siemka. Po dzisiejszych informacjach o MX proponuję wejść w inny temat.

Polecam TheAdsTeam lub My24.

Pozdrawiam. Do zobaczenia w nowych programach Smile


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - devilll - 27-11-2016 12:49

No proszę, dawałem im jeszcze z miesiąc, a na dobrą sprawę już dzisiaj można to uważać za SCAM Smile Ale pewnie pociągną jeszcze troszkę na naiwniakach hehe

No ale może kolega @[xxamaranthxx] wie coś więcej Jerk2

Masz coś jeszcze do powiedzenia na temat twojego biznesu na lata i tej pseudo zewnętrznej weryfikacji tożsamości przez jakieś firmy? Może opowiesz nam, dlaczego ten Janusz z Gwizdowa ręcznie sprawdza dokumenty, które ma w pliku PDF i banuje ludzi?


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - mikuss - 27-11-2016 12:54

(27-11-2016 12:49)devilll napisał(a):  które ma w pliku PDF i banuje ludzi?

@[devilll] Bo to na podstawie możliwości kredytowych Tongue
Za mało można wziąść na dane jelenia to ban bo po co nam taki beka
Zostaną same rodzynki których możliwości finansowej kwoty są zadowalające beka
Także nie ruszaj byznesmenów z koziej wólki chociaż raz sami zostaną dawcami kasy tylko tą będą musieli oddać i to z odsetkami beka także no adik rodzynku ty nasz w cieście złotko drogie widzisz jakie masz wyróznienie beka


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - xxamaranthxx - 27-11-2016 13:07

Cytat:Siemka. Po dzisiejszych informacjach o MX proponuję wejść w inny temat.

Przyznaję że coraz ciężej nadążyć Rolleyes wprowadzono abonamenty miesięczne w zależności od liczby posiadanych pakietów reklamowych co niewątpliwie wydłuży żywotność samego programu. Tutaj uważam że zmiana na plus jednak uderzająca w użytkowników którzy mają mniejsze zyski. Jeśli chodzi o pieniądze ludzie mają skłonności do paniki i podobnie w tym przypadku.. od 1 grudnia wszystkie naliczenia idą na MainBalance a nie dzielą się po połowie dodatkowo jeszcze na AdvertisingBalance skąd właśnie cały dramat że zarobki spadną o połowę, co oczywiście nie jest prawdą bo doprowadziłoby to do przedwczesnej śmierci projektu.

Cytat:Może opowiesz nam, dlaczego ten Janusz z Gwizdowa ręcznie sprawdza dokumenty, które ma w pliku PDF i banuje ludzi?

Nie wiem skąd masz takie informację, z tego co się orientuję to użytkownicy którzy skorzystali z weryfikacji MRZ (o której pewnie nie masz pojęcia) zostali poproszeni raz jeszcze o weryfikację swoich danych ponieważ część osób oszukiwała system wykorzystując generator kodów.


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - devilll - 27-11-2016 15:06

Mam swoje źródła. O jakim ty MRZ mówisz, obudź się z tego snu o biznesie na lata chłopie. Wytłumacz nam dlaczego ten Janusz Biznesu nomen omen Janus banuje ludzi, którzy przesłali swoje dokumenty zgodnie z wytycznymi nic nie kombinując?

Dlaczego posiada w pliku PDF wszystkie skany dokumentów ludzi i ręcznie je weryfikuje, skoro robi to zewnętrzna firma za 5 euro hahahah


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - kookee - 27-11-2016 19:00

Śmieszne jest dla mnie ogladanie reklam, nie lepiej znaleść coś innego?


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - Tindamer - 27-11-2016 19:12

MOJA OPINIA O MX.

Oczywiście możesz się z tym nie zgodzić.
Sam działałem w tym programie i to z niezłymi wynikami, jednak pora się rozstać.


Po 1.Według mnie Mx zmienił domenę, ponieważ statystyki Alexa miały tendencje spadkową,
a zmieniając adres startują w statystykach od nowa niczym rakieta.


Po 2. Jeśli obserwujecie ostatnie zmiany to są one robione na kolanie.
W nocy coś zmienią, rano info na grupie, a w kolejny dzień są już wprowadzone.
Nie powiem, szybkość działań administracji jest powalająca,
ale fajnie gdyby te zmiany dawały nam, użytkownikom korzyści.
W rzeczywistości jak sami wiecie jest zupełnie odwrotnie.
Zmiany te są po to by uszczuplić nasz budżet,
a zwiększyć programu, co według mnie zwiastuje koniec.

Po 3. Na evencie pokazywali rezerwy środków.
Nie uważacie, że milion jak na tylu użytkowników to bardzo mało?
To zaledwie kilka dni wypłat czołowych liderów.

Są to jedynie moje przemyślenia.

Pozdrawiam