Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarabiacie na adsense? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Ile zarabiacie na adsense? (/Temat-Ile-zarabiacie-na-adsense-138665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Ile zarabiacie na adsense? - krutek90 - 20-10-2016 11:26

Panowie, nie da się dać wskazówek odnośnie ułożenia reklam nie wiedząc jak wygląda schemat strony, najważniejsze treści, na których skupia się użytkownik i wiele innych czynników. Kursy AdSense? Odpuście sobie, marnowanie pieniędzy. jedyny złoty środek to eksperymentowanie jeszcze raz eksperymentowanie, minimum tydzień aby wyciągnąć jakieś sensowne wnioski. Do tego nie bawcie w ładowanie dobrze płatnych keyword-ów w treści, gdyż obecnie największy procent to reklamy kierowane(targetowane) pod użytkownika, czyli najczęściej wyszukiwane hasła, przeglądane strony itp.

Przepraszam, za styl pisowni ale jestem już zmęczony Smile


RE: Ile zarabiacie na adsense? - Robaczek12 - 20-10-2016 11:30

krutek90 kolega dobrze pisze nalać mu Naraz napisze na Priv do pana


RE: Ile zarabiacie na adsense? - PETERILLUSION - 25-10-2016 13:06

Czy dostaliscie juz wyplate z adsense z tego miesiaca? U mnie jest ze wyszła 21 jak zawsze a kasy nie ma jeszcze..


RE: Ile zarabiacie na adsense? - PETERILLUSION - 25-10-2016 15:53

Prosze o informacje czy ktos jescze tak jak ja nie dostal wyplaty bo jest 25 juz a zwykle na nastepny dzien wyplata juz byla...


RE: Ile zarabiacie na adsense? - SurpriseYT - 25-10-2016 15:56

Ze wszystkich Adsense doszlo u mnie wczoraj


RE: Ile zarabiacie na adsense? - PETERILLUSION - 25-10-2016 16:01

Czy zawsze wszyscy dostaja wyplaty w ten sam dzien na konta...


RE: Ile zarabiacie na adsense? - Pan Inwestor - 25-10-2016 16:01

Pieniądze na koncie pojawiły się na mBanku w sesji o godzinie 15.


RE: Ile zarabiacie na adsense? - PETERILLUSION - 25-10-2016 16:04

Ale wczoraj czy dzisiaj?


RE: Ile zarabiacie na adsense? - Bennassi - 25-10-2016 16:09

Zadzwoń do banku i spytaj, może Ci jakiś komornik konto zajął czy coś to wtedy przelew nie dojdzie Tongue 21 to piątek więc dopiero drugi dzień mija roboczy od zlecenia a przelew z Google to nie przelew z Polski prawda? Nie panikujSmile


RE: Ile zarabiacie na adsense? - SurpriseYT - 25-10-2016 16:19

W piatek poszlo zlecenie od Adsense a w poniedzialek mialem na koncie. CreditAgricole i mBank. Zawsze wszyscy dostaja w ten sam dzien.