Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmierć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Śmierć (/Temat-Smierc-137115)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Śmierć - bananmma - 21-08-2016 11:48

Jestem wierzący ale mi tak jest tutaj na świecie zajebiscie, że jak myślę, że kiedyś skończy się to wszystko, grille, spotkania ze znajomymi, wyjazdy to w mojej głowie pojawiają się same czarne myśli. A wiem, że przede mną kupa czasu, bo jestem młodą osobą i to jest naprawdę przeogromna ilość czasu.


RE: Śmierć - patulsky1337 - 21-08-2016 12:01

(20-08-2016 18:02)fercypia napisał(a):  Może jestem dziwna, ale fascynuje mnie temat śmierci Big Grin
Wierzycie w reinkarnacje? Big Grin

Ja wierzę.

Może to głupie ale w pewnej grze ( a dokładnie Final Fantasy VII) było to przedstawione w pewien fajny sposób. Na Ziemi istnieje pewna energia życiowa ( tzw. lifestream). Organizm w trakcie śmierci wraca do niej a on spożywa tą energię do nadania życia nowemu organizmowi w innym miejscu na planecie.

Tak swoją drogą słyszał ktoś o projekcie 2045?

Polecam się zapoznać jeśli ktoś lubi klimaty naukowo-fantastyczne. Big Grin

http://2045.com/


RE: Śmierć - spider - 21-08-2016 12:54

Polecam ciekawą lekturę
GLOSY Z WIECZNOŚCI
Autor. Patricia Darre


RE: Śmierć - sulliwan93 - 21-08-2016 19:52

Moia nauczycielka opowiadała fajna historie: poszla do lasu na grzyby z najlepsza przyjaciolka. Wyszly rano pochodziły kilka godzin i w pewnym momencie zorientowany sie, ze zgubily sie w lesie ktory wydawal sie maly i znamy jak wlasne podwórko. Chodziły tam kilka godzin i w pewnym momencie poplakaly sie. Nagle ktos ja dotknął i powiedzial, ze pokaże droge. Szly za nim zamieniając kilka slow. Doprowadził je do drogi i po chwili jak sie.obrocily zniknął.
Powiedziala, ze to byl jej aniol stroz Big Grin czy wierzyc? Sami wybierzcie


RE: Śmierć - Begrezen - 21-08-2016 21:20

(21-08-2016 11:48)bananmma napisał(a):  że jak myślę, że kiedyś skończy się to wszystko, grille, spotkania ze znajomymi, wyjazdy

skończy się szybciej niż myślisz, gdy znajomi pozakładają rodziny, powyjezdzają za granice itp. "paczka" sie rozsypie

co do reinkarnacji, były przypadki, ze jakaś tam dziewczynka z indii pamiętała swoje poprzednie wcielenie, potrafiła wskazać swój poprzedni adres zamieszkania i rozpoznać rodziców Rolleyes


RE: Śmierć - sheko12 - 22-08-2016 06:38

Zanim zamkniemy oczy, powinniśmy skupiać się na wartościach i rzeczach dla nas istotnych, jakieś cele, nasze marzenia, ludzie i dążyć do tego, bo i tak nie ma innego wyjścia w sumie. Lepiej umrzeć jako smutny, czy jako szczęśliwy i spełniony? Smile

Ja uważam, że śmierci nie powinniśmy się bać, nawet o niej myśleć, tylko myśleć i pozytywnie, i wszystko dookoła nas pieprzyć, realizować swoje cele i w dupie. Odejdziemy kiedyś fizycznie, ale ja np wierze w życie pozaziemskie, gdzie w świecie astralnym będziemy z zupełnie nową, czystą, białą kartą wiecznego życia.
Tylko tam nie będzie chyba możliwości smakowania doświadczeń fizycznych, tak jak mamy okazje robić to teraz.

Polecam zapoznać sie z historią, oraz ksiązką Roberta Monroe "Podróże poza ciałem" - gdzie są zawarte przykłady, a nawet poradnik, co robic, aby samemu świadomie opuścić nasze ciało, tak jak to robi dusza. Nawet jest teorie, w której chodzi o sen człowieka, tzn, gdy śpimy, to dusza się ulatnia, i przedostaje sie do innego świata, tam doświadcza, a nasze sny tworzą obraz tej drugiej rzeczywistości, dusza wraca z powrotem, jeśli nadchodzi przebudzenie.

Temat jest mega i szczerze głęboko wierze w dusze i pozaziemskie istoty. Aniola ma z nas każdy, ale Boga mamy jednego, szkoda tylko, że religie są tak cholernie podzielone.

Uważam też, że nasz stwórca, ma plan działania dla każdego człowieka, jesteśmy tu po to, aby coś zrealizować, cos zrobić, mamy misje. Po spełnieniu misji odchodzimy, a wiek tutaj nie ma znaczenia, jedni ją realizują majac lat 20 pare, a inni w wieku 70 paru latek.


RE: Śmierć - spider - 22-08-2016 07:53

Również polecam ta książkę,a także inną tego samego autora
Podróż w świat nadprzyrodzony.


RE: Śmierć - Huston - 22-08-2016 08:52

Polecam też świadomym użytkownikom tego forum grupy na facebooku typu
"Przebudzeni", "Przebudzenie". Tak samo rekomenduje powyższą książkę. Zapytajcie wujka google także o: "ld, obee, świat astralny"
Tam możemy się w tych tematach dowiedzieć dużo więcej Smile.


RE: Śmierć - Meloman - 22-08-2016 09:50

(17-08-2016 22:17)bananmma napisał(a):  Rozmyślacie czasem o swojej śmierci czy cieszycie się obecnym życiem? :-) Ostatnio myślę na ten temat dużo, że nikt nie jest nieśmiertelny i każdy kiedyś umrze ale chciałbym ogólnie żyć bardzo długo i być zdrowym. Po części myślę, że jeśli nie chorujemy i nie trujemy się to możemy żyć bardzo długimi latami. A jakie jest wasze zdanie? :-)
@[bananmma] Odpowiadając na twoje pytanie,
- niektórzy umarli już podczas trwania życia, a jeżeli do tego grona się nie zaliczasz to powinieneś wszystko robić, by do tego grona nie trafić i czerpać z życia garściami Smile Nie zastanawiaj się nad śmiercią, strata czasu.


RE: Śmierć - Begrezen - 22-08-2016 15:43

te wychodzenie z ciała podczas snu niby kuszące, ale co jak nie uda nam się wrócić do ciała? to będzie wieczny sen juz Sad albo gorzej

Cytat:Monroe zaleca wielką ostrożność podczas stosowania praktyk służących do opuszczenia ciała, gdyż mogą być one "niebezpieczne albo i też zagrażające życiu". Mogą doprowadzić do urazu psychicznego lub załamania nerwowego i zamknięcia w zakładzie umysłowo chorych. Swoje własne doznania określa jako przerażające, straszliwe, dezorientujące, sprawiające wrażenie halucynacji, niejednokrotnie wyczerpujące emocjonalnie. Trudno tutaj polemizować z osobą która jak mało kto jest tak doświadczona w dziedzinie eksterioryzacji. Monroe zajmował się OOBE na długo zanim zostało ono spopularyzowane przez środki masowego przekazu.
Zjawisko eksterioryzacji jest na tyle otwarte, że należy mówić o doświadczeniach spirytystycznych i demonicznych - przed którymi ostrzega duchowość chrześcijańska. Pojawia się wiele opinii mówiących o tym, że ciało człowieka który bierze udział w OOBE może zostać zajęte przez inną duszę.