Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wizygran - nowy początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wizygran - nowy początek (/Temat-Wizygran-nowy-poczatek-136360)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wizygran - nowy początek - mikuss - 26-09-2016 07:27

(26-09-2016 03:19)Wizygran napisał(a):  
(25-09-2016 20:43)mikuss napisał(a):  Na bux-ach da się zarobić ale trzeba wiedzieć jak Tongue
Jak byś trochę myślał mógłbyś szybciej pozbyć się marnowania czasu w clixsense w postaci klikania x reklam i polowania na ankiety na rzecz mniej zajmujących a też długo działających buxów w których poświęcając znacznie mniej czasu niż na clixsense zarobisz dzięki RR pokaźne sumki a nie te kilkanaście $ w skali miesiąca.

Nie zrozumiem również nigdy ludzi którzy dają się okradać procesorom o nazwie PAYZA.
Przecież to największy złodziej pieniędzy, chcesz uzbierac 400$ z czego by tyle mieć jakieś 40$ oddasz tym złodziejom więc w przybliżeniu zarobisz 440 a będziesz miał 400 więc ~ 160 zł oddasz za frajer ..

Właśnie myślałem nad zmianą procesora, z tymże nie bardzo wiem na jaki, nie mam w tym rozeznania więc będę dopiero nad tym myślał.
Wiem że w buxach da sie zarobić, ale z "inwestycją" 10$ jest to mało prawdopodobne, dlatego był to tak wielki błąd. Nie mówie że nigdy w żadnego buxa nie zainwestuje Wink

Wielki błąd to robisz cały czas bo zaczynasz wszystko od d.py strony
Neobux w Twoim przypadku powinien być ostatni na liście inwestycji, bo w niego sens i opłacalność zarobku przy rr to kwota 150-200$ w konto golden i minimum 400 rr( inwestycja bez golden w rr to tylko zwykla strata kasy) natomiast sa byxy gdzie wystarczy 50-60$ na start i z tych buxow rozkreciwszy konta miałbyś na inwestycję w neobux a ty robisz wszystko na odwrót.
Ale to również jak pisałem nawet do inwestycji w "głupie" buxy trzeba pomysleć, jak co skąd, gdzie kiedy i od czego zacząć bo tak na hura bez planu to się tylko traci kasę której tutaj i tak za bardzo nie ma i dalej ma się na koniec NIC, a nawet i stratę czasu i tego co w tym czasie się tam uskrobało


Co do procesorów to paypal i perfectmoney. Ty się uparłeś na złodziei i dajesz się okradać co z resztą już w różnych wątkach parokrotnie podkreślałem podczas rozmowy Tongue


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 26-09-2016 13:49

Na spokojnie, nie musisz na mnie najeżdżać, z chęcią wysłucham wszystkich uwag Big Grin

Z procesorów PayPal odpada, właśnie myślałem nad PerfectMoney, ale musze sie rozeznać jak to tam wygląda.
Z neobuxem wiem, że potrzebna jest taka kwota, a i nie wiem czy by się w ogóle zwróciła, musiałbym to dobrze rozegrać a nie wiem jak w tym buxie wygląda to z recyklingiem rr, jaki koszt, też musiałbym sie lepiej rozeznać.
A propo, jakie buxy proponujesz z tych w które można włożyć 50-60$? Nic konkretnego nie umiem znaleźć..


RE: Wizygran - nowy początek - mikuss - 26-09-2016 17:09

(26-09-2016 13:49)Wizygran napisał(a):  Na spokojnie, nie musisz na mnie najeżdżać, z chęcią wysłucham wszystkich uwag Big Grin

Z procesorów PayPal odpada, właśnie myślałem nad PerfectMoney, ale musze sie rozeznać jak to tam wygląda.
Z neobuxem wiem, że potrzebna jest taka kwota, a i nie wiem czy by się w ogóle zwróciła, musiałbym to dobrze rozegrać a nie wiem jak w tym buxie wygląda to z recyklingiem rr, jaki koszt, też musiałbym sie lepiej rozeznać.
A propo, jakie buxy proponujesz z tych w które można włożyć 50-60$? Nic konkretnego nie umiem znaleźć..

Perfectmoney konto zweryfikowane prowizja od wysłanej kwoty 0.005%
Konto bez weryfikacji 1,99% od wysłanej kwoty, jak ktoś wysyła do Cb to trafia cała wysyłana kwota
Np http://www.gptplanet.com 20$ na 2 miesiące premium i 45 na 300 rr, potem z tego co masz rr masz na nastepnych, przedłużenie, odłożysz na przedłużenie premium i zostaje na wypłaty.

Z neobux kwota wystarczy na rr, masz golden i działasz dokładając nowych, przedłużając posiadanych i sobie na wypłaty też uzbierasz przy powiększaniu liczby rr


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 29-09-2016 14:13

Będę dążył do tego by zainwestować w owego, bądź innego, jednakże na pewno w buxa.
Póki co moja kasa będzie krążyć przez takowe koło: MX>Lara>Payza>GPTPlanet lub inny.

Na chwilę obecną na koncie Payza mam okrągłe 0,4$!

W MXRevShare prezentuje się to następująco:

[Obrazek: 2ztaerk.jpg]

W Lara nic się nie zmieniło od ostatniego czasu.
Kasa rośnie, będę wypłacać co kilka dni by nie tracić na prowizji.

Stan konta w BuxInside: 2.178$

Cel minimalny który stawiam sobie przed inwestycją w Buxa: 65$
Bez osiągnięcia tego pułapu nawet nie próbuję.

Pozdrawiam, życzcie powodzenia Big Grin


RE: Wizygran - nowy początek - danoneksss - 29-09-2016 14:38

Życzę powodzenia Big Grin.


RE: Wizygran - nowy początek - Wizygran - 02-10-2016 10:07

Witam, to znowu ja Smile

Dzisiaj została zlecona wypłata w Lara, oczywiście doszła błyskawicznie Big Grin

[Obrazek: 16lmps9.jpg]

Na razie będę wrzucał tylko kase, którą uda mi sie wypłacić już na konto, albo jeśli będę miał coś ciekawego do przekazania.

Póki co, trzymajcie kciuki ! Big Grin

Stan konta: 7.82$


RE: Wizygran - nowy początek - danoneksss - 10-11-2016 18:19

@[Wizygran]
Jak Ci idzie? Smile, dawno nic nie pisałeś.


Wizygran - nowy początek - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Wizygran - nowy początek - Vasaki - 25-02-2018 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.