Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) (/Temat-fxlayer-net-nowy-program-BTC-i-Keye-CS-GO-135873)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - milkus - 22-07-2016 18:42

loryn222 wszystko jest opisane. Zarówno na głównej jak i w rules masz napisane, że iframe to 25% kwoty bazowej. Może nie wiele, ale akceptowane są też proxy i boty dla iframe (z innych programów byś za to wyleciał, a u mnie możesz bez obaw iframe promować)

Chcesz więcej, nie ma problemu. Użyj manual surfa, bądź wysokiej jakości trafiku dla main-portal. Ale spróbuj mi tu z botami, autosurfami, czy innym automatem jechać, to wtedy ja pojadę po koncie.

Tak jest na głównej i tak jest w rules.

W planach mam też:
- wprowadzenie kodu popup dla webmasterów pod przeglądarki Firefox (będą się otwierać bez klikania - tzn. od razu po wejściu)
- obniżenie minimum do wypłaty, ale tylko dla płatności Bitcoin. Ta opcja wejdzie jak tylko zwiększy się ruch.
Więc suma sumarum, wkrótce powinno być łatwiej osiągnąć wypłatę.


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - Robson19 - 23-07-2016 17:25

Witam coraz bardziej ciekawie sie zapowiada Smile zbieram na drugą wypłatę jak uzbieram to sie pochwale Tongue Brawo dla Admina za pomysły tak trzymaj Pozdrawiam


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - milkus - 27-07-2016 10:24

Zgodnie z obietnicą, zmniejszyłem minimum dla płatności Bitcoin.

Teraz wynosi ono 0.0005 BTC jeśli chcesz wypłacić w bitcoinach i 0.004 BTC jeśli chcesz wypłacić w kluczach do gry CS GO.

Zatem powinno być dużo łatwiej uzyskać wypłatę.

Wkrótce pojawi się też nowy kod do promowania.


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - Robson19 - 27-07-2016 18:26

witam Wypłata zlecona Huh


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - milkus - 27-07-2016 21:50

Wypłaty wypłacone Smile Przepraszam, że dopiero teraz, ale zlecono mi ciężką pracę graficzną.


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - Robson19 - 27-07-2016 22:00

Nie ma za co przepraszać i tak bardzo szybciutko sie pojawiła wypłata Smile


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - loryn222 - 28-07-2016 18:18

(22-07-2016 18:42)milkus napisał(a):  loryn222 wszystko jest opisane. Zarówno na głównej jak i w rules masz napisane, że iframe to 25% kwoty bazowej. Może nie wiele, ale akceptowane są też proxy i boty dla iframe (z innych programów byś za to wyleciał, a u mnie możesz bez obaw iframe promować)

Chcesz więcej, nie ma problemu. Użyj manual surfa, bądź wysokiej jakości trafiku dla main-portal. Ale spróbuj mi tu z botami, autosurfami, czy innym automatem jechać, to wtedy ja pojadę po koncie.

Tak jest na głównej i tak jest w rules.

W planach mam też:
- wprowadzenie kodu popup dla webmasterów pod przeglądarki Firefox (będą się otwierać bez klikania - tzn. od razu po wejściu)
- obniżenie minimum do wypłaty, ale tylko dla płatności Bitcoin. Ta opcja wejdzie jak tylko zwiększy się ruch.
Więc suma sumarum, wkrótce powinno być łatwiej osiągnąć wypłatę.


Ty płacisz za polskie UV 0,75 satoshi z autosurf a dla mnie to zbrodnia , więcej to ludzie zarabiają wysyłając do mnie UV na surfa a place 10punktuw czyli 5 satoshi gdyż można u mnie wymienić 200 000 punktów na 100 000 satoshi . Nawet wysyłając UV do innego autosurf zarabiam minimum 2 satoshi . UV z surfa nie jest wysokiej jakosci , ale tez nie są to puste wejścia z botów czy Proxy , tylko realny UV , jest na forum nawet program który placi za UV każde 4 satoshi , a ja jak u ciebie zarobię 100 000 satoshi to będzie zajebiscie . Płacisz za realny ruch gorszej jakości jak murzynowi który haruje na plantacji bawelny codziennie by po miesiącu dostac starą bułkę.

facepalmbekafacepalmfacepalmbeka


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - Robson19 - 28-07-2016 18:34

wiadomo nic za darmo ja swoja drogą nie narzekam Smile Pozdrawiam


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - milkus - 28-07-2016 19:49

(22-07-2016 18:42)milkus napisał(a):  Ty płacisz za polskie UV 0,75 satoshi z autosurf a dla mnie to zbrodnia , więcej to ludzie zarabiają wysyłając do mnie UV na surfa a place 10punktuw czyli 5 satoshi gdyż można u mnie wymienić 200 000 punktów na 100 000 satoshi . Nawet wysyłając UV do innego autosurf zarabiam minimum 2 satoshi . UV z surfa nie jest wysokiej jakosci , ale tez nie są to puste wejścia z botów czy Proxy , tylko realny UV , jest na forum nawet program który placi za UV każde 4 satoshi , a ja jak u ciebie zarobię 100 000 satoshi to będzie zajebiscie . Płacisz za realny ruch gorszej jakości jak murzynowi który haruje na plantacji bawelny codziennie by po miesiącu dostac starą bułkę.

Skąd wziąłeś to UV 0,75 satoshi ?

Za ruch PL jest 3 satoshi z głównego portalu, a z iframe 1 satoshi (bo 0,75 zaokrąglone jest do 1). Podsumowując wszystkie PTP, które płacą w BTC, mam najlepsze stawki.

Zrozum też, że ruch z botów i proxy jest ciężko sprzedać i nawet 1 satoshi za niego to dobra stawka. Bo inni za ten ruch banują.

loryn222 daj mi link do swojego autosurfa, pojadę botami i zobaczymy ile zarobię.

Dla porównania Iframe Coin płaci 1 satoshi za każdy ruch - teraz przelicz, gdzie dostaniesz więcej? W dodatku Iframe Coin ma zawalone iframe, które potrafi zawiesić Firefoxa.


RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) - loryn222 - 28-07-2016 21:12

(28-07-2016 19:49)milkus napisał(a):  
(22-07-2016 18:42)milkus napisał(a):  Ty płacisz za polskie UV 0,75 satoshi z autosurf a dla mnie to zbrodnia , więcej to ludzie zarabiają wysyłając do mnie UV na surfa a place 10punktuw czyli 5 satoshi gdyż można u mnie wymienić 200 000 punktów na 100 000 satoshi . Nawet wysyłając UV do innego autosurf zarabiam minimum 2 satoshi . UV z surfa nie jest wysokiej jakosci , ale tez nie są to puste wejścia z botów czy Proxy , tylko realny UV , jest na forum nawet program który placi za UV każde 4 satoshi , a ja jak u ciebie zarobię 100 000 satoshi to będzie zajebiscie . Płacisz za realny ruch gorszej jakości jak murzynowi który haruje na plantacji bawelny codziennie by po miesiącu dostac starą bułkę.

Skąd wziąłeś to UV 0,75 satoshi ?

Za ruch PL jest 3 satoshi z głównego portalu, a z iframe 1 satoshi (bo 0,75 zaokrąglone jest do 1). Podsumowując wszystkie PTP, które płacą w BTC, mam najlepsze stawki.

Zrozum też, że ruch z botów i proxy jest ciężko sprzedać i nawet 1 satoshi za niego to dobra stawka. Bo inni za ten ruch banują.

loryn222 daj mi link do swojego autosurfa, pojadę botami i zobaczymy ile zarobię.

Dla porównania Iframe Coin płaci 1 satoshi za każdy ruch - teraz przelicz, gdzie dostaniesz więcej? W dodatku Iframe Coin ma zawalone iframe, które potrafi zawiesić Firefoxa.


Traffic2bitcoin placi 4 satoshi za każde UV . Jesli ty realny ruch nawet z autosurfa doliczasz do Proxy i botów to pozdro Smile . Stanowczo nie polecę nikomu z właścicieli autosurfow zmianę z traffic2bitcoin na twój na ktorym placisz 4razy mniej