Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze po stałe zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze po stałe zarobki (/Temat-W-drodze-po-stale-zarobki-135561)

Strony: 1 2 3 4


RE: W drodze po stałe zarobki - MoneyNinja - 08-10-2016 18:05

❢❢❢ GRUBY UPDATE ❢❢❢

Skończył się dzień dziecka (znowu Jerk). Kolejny nerwowy ruch z mojej strony ale nie potrafię się za nic zabrać wiedząc że nic nie zarabiam, mam nawet problem skupić się na nauce do szkoły, nie wiem czy to oznaki lekkiej depresji czy co ale chce zacząć działać. Pamiętam czasy jeszcze nie aż tak odległe gdy zarabiałem powyzej 2k/miesiac to bylo cos pieknego zwazywzy na to ze byl to zarobek pasywny co bym dal aby do tego wrocic dlatego chce sobie to rozplanowac i uporządkowac - tutaj w dzienniku - bo jest lekki bajzel tak jak w mojej głowie. Niestety jestem osobom (jak juz pewnie z tego dziennika wiecie) ktora nie umie trzymac sie planu...a wiec sam sobie chyba zakładam petle na szyje LolLolLol

1.W opisie tematu jest napisane Cel:2000zł/miesiac -
2. Ile muszę zarabiać dziennie aby w miesiac uzbierac 2000zł? ~ 70zł dziennie
3. Co muszę zrobić aby zarabiać 70 zł dziennie? Mieć stronę, która da mi 70zł dziennie dochodu - a może to rozdrobnić? Może 3 - strony i wtedy z każdej potrzebuje ~25zł dziennie
4. Co muszę zrobić żeby zdobyć po 25zł z kazdej z 3 stron? Muszę zdobyć na każdej z 3 stron 3 leady w ciągu dnia.

A więc rozdrabniając ten plan na 2000zł wychodzi ze muszę zdobyć te 3 leady dziennie na kazdej z 3 stron=9leadow na wszystkich stronach. To moj cel.

Strona A
Sposób zarobku: SUB
Ile zarobiła: 0/25zł
Ile zdobyła leadów: 0/3

Strona B
Sposób zarobku: SUB
Ile zarobiła: 0/25zł
Ile zdobyła leadów: 0/3

Strona C
Sposób zarobku: OGAds (ruch mobilny)
Ile zarobiła: 0/25zł
Ile zdobyła leadów: 0/3

Strona automat
Sposób zarobku: OGAds (ruch mobilny)
Ile zarobiła:
Ile zdobyła leadów:

Zobaczymy co z tego wyjdzie Idea mam nadzieje ze dam rade pogodzic to wszystko ze szkola gdzie sie leciutkie braki się zrobiły ale cóż... zarabianie i nauka tylko na tych 2 rzeczach musze sie skupic.


RE: W drodze po stałe zarobki - Fergussson - 08-10-2016 19:17

powiedzenia Big Grin ciekawi mnie ten program ogads możliwe że niedługo go odwiedzę Big Grin


RE: W drodze po stałe zarobki - fixx123 - 12-10-2016 23:01

Powodzenia i pamiętaj by być sumiennym w zarabianiu bo jeden dzień przerwy to 2 dni w plecy! beka

Wytrwałości i będę śledził! Big Grin