Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewhoring -"studnia bez dna" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ewhoring -"studnia bez dna" (/Temat-Ewhoring-studnia-bez-dna-132707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 18:43

@twardy tak jestem oszustem i zdaje sobie z tego sprawe Wink chyba kazdy tu oszukuje na swoj sposob Wink nie chcesz to nie odpowiadaj na to pytanie ale... Jesli moge spytac...Jak zarabiasz przez neta? W stopce masz "reklame" serwisu subów. Domyślam się, że jako obrońca moralności i uczciwości wykorzystujesz suby jedynie w programach download gdzie uzytkownik po zapłaceniu smsem otrzymuje materiał Twojego autorstwa i oczywiscie otrzymuje to za co zapłacił prawda? Wydaje mi się, że chyba jednak nie Wink

Skoro reklamujesz suby to oczywistym jest, ze tym sposobem zarabiasz Wink

Oczywiscie promujesz zapewne programy dzieki ktorym ktos dostaje doladowanie za 50 zl za darmo, za jednego suba dostaje link do obejrzenia filmu ktory dopiero wszedl na ekrany kin Wink aaa i pewnie promujesz programy, które zmieniają kolor facebooka Wink

Skoro wdales sie w dyskusje to napisz może co promujesz poprzez suby i na czym polega Twoja uczciwosc przy naciąga...pff przepraszam, przy oferowaniu ludziom subskrypcji Wink czekam na odpowiedz Wink


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - twardy - 02-05-2016 18:53

(02-05-2016 18:43)fejQ napisał(a):  @twardy tak jestem oszustem i zdaje sobie z tego sprawe Wink chyba kazdy tu oszukuje na swoj sposob Wink nie chcesz to nie odpowiadaj na to pytanie ale... Jesli moge spytac...Jak zarabiasz przez neta? W stopce masz "reklame" serwisu subów. Domyślam się, że jako obrońca moralności i uczciwości wykorzystujesz suby jedynie w programach download gdzie uzytkownik po zapłaceniu smsem otrzymuje materiał Twojego autorstwa i oczywiscie otrzymuje to za co zapłacił prawda? Wydaje mi się, że chyba jednak nie Wink

Skoro reklamujesz suby to oczywistym jest, ze tym sposobem zarabiasz Wink

Oczywiscie promujesz zapewne programy dzieki ktorym ktos dostaje doladowanie za 50 zl za darmo, za jednego suba dostaje link do obejrzenia filmu ktory dopiero wszedl na ekrany kin Wink aaa i pewnie promujesz programy, które zmieniają kolor facebooka Wink

Skoro wdales sie w dyskusje to napisz może co promujesz poprzez suby i na czym polega Twoja uczciwosc przy naciąga...pff przepraszam, przy oferowaniu ludziom subskrypcji Wink czekam na odpowiedz Wink

1) Nie zarabiam na subach.
2) Nie musze ci nic udowadniac, bo
- nie obchodzi mnie opinia jakiegos oszusta
- nie oszukuje ludzi w co i tak nie uwierzysz bo w koncu wszyscy na tym forum to oszusci.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 19:00

"nie obchodzi mnie opinia jakiegoś oszusta" a jednak wciąż się wdajesz w dyskusję ze mną Wink

Tak jak napisałem w poprzednim poscie... Nie musisz odpowiadać i nie odpowiedziałeś i ok szanuje to Wink

Zapytałem z ciekawości ale wiedzieć nie muszę Wink

Szczerze ch.j mnie to obchodzi jak zarabiasz i miłoby było gdyby Ciebie tyle samo obchodziły moje zarobki Wink

Wątek ten założyłem, aby udzielały się na nim osoby zarabiające tak jak ja, w celu wymiany spostrzeżeń Wink


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Karewer - 02-05-2016 19:04

Przecież ewhoring to może być real content. Ktoś płaci i otrzymuje to, za co przykładowo zapłacił. Proponuję zakończyć tą dyskusję, bo mamy piękny weekend majowy i tym trzeba się cieszyć. Jeśli komuś za duże ciśnienie uderza do głowy to proponuję wyjść na dwór i się przewietrzyć. Smile


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 19:05

Nie zawsze real content Wink


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Karewer - 02-05-2016 19:07

No nie zawsze, bo to zależy od dobrej gestii oferującego/promującego. Również subskrypcje jak i SMS premium mogą być real contentem, bo oferujesz coś, za zapisanie się do suba, a znam parę osób, które w taki sposób właśnie zarabiają na subach Smile

Nie ma co sobie cisnąć od oszustów/dziwkarzy itp. bo żałośnie się to czyta, a dziś zarabiać na ewhoringu to również trzeba umieć i mieć gadkę. Obie strony powinno mieć szacunek do siebie i to wszystko. Nikt również nie pisze, że to ktoś lubi, że jest przyjemne itp.

Jak już napisałem: "każdy orze jak może" Smile


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 19:10

Oczywicie zdaję sobie sprawę, że sms premium czy suby mogą służyć do zarobku na real content Wink ale nie oszukujmy się...90% ruchu na subach to fake Wink


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Karewer - 02-05-2016 19:15

Pewnie. Sam zarabiam na subach, a do niedawna na ewhoringu pracowałem. Nie jestem krystalicznie czysty i nie będę nikogo osądzał. Po prostu trzeba się szanować, bo to jedna z cech, które mówią wiele o człowieku Smile


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - szykiryki - 02-05-2016 19:16

Też uważam, że dyskusja nie ma większego sensu, zważając na to co znajduje się w pierwszym poście wątku (w sumie nic).
fejQu, jesteś tutaj od miesiaca, a założyłeś już ZYLION tematów na temat EW.

Sama od czasu do czasu pozwalam sobie na zarobek w ramach ewhoringu, ale nie widze najmniejszego sensu w tym temacie i takiej "dyskusji", nie wiem może wrzucić to do offtopu, bo ani to przydatne, ani opisujące pracę...

@[Majka] czy @[piotrekprorok] zadecydują, bo w sumie nie ma tutaj podmiotu samej dyskusji...


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Assasinoo - 02-05-2016 19:30

szyki dobrze zwróciła uwagę na ten fakt, spamujesz tematami o ewhore jak głupi Rolleyes