Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką (/Temat-Dziennik-Niebanalnej-czyli-historia-pisana-szminka-130599)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 23-03-2016 00:19

Zrobiłam sobie małą przerwę na porządki świąteczne, wróciłam - patrzę i... są pierwsze zarobki! :)

[Obrazek: 4fdc4d0e9ce79712a0805ce52ff73bec.png]


Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - Mikey - 23-03-2016 01:01

Brawo! Nic tak nie motywuje jak pierwsze leady po ciężkiej pracy!


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 23-03-2016 22:26

Dzień 5.

Razem z pierwszymi zarobkami wyskoczyła pierwsza weryfikacja zdjęciowa na fb.
O jeden 'pierwszy raz' za dużo.


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 25-03-2016 22:02

Dzień 7.

Dziś wpadł lead po wczorajszej odrobince pracy.
W Święta się biorę z impetem! :)


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 31-03-2016 21:39

Po chwilowej przerwie i chwilowym zwątpieniu WRACAM do zarabiania!
Powiedzmy, że zapadłam w sen wiosenny..

Konkrety:
Do dziś - 3 leady, które wpadły po "dobrej pracy" - wskazówka dla mnie.
3/5 kont zbanowane :(

Dziś o 22:00 zaczęłam działać, daje sobie czas do 23 z groszami, jeszcze jutro do pracy i weekend!
Oczywiście, weekend wypełnię pracą.

Zastanawiam się nad pracą 1.04 - czy ktokolwiek w cokolwiek mi uwierzy? :D


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - TheMe - 31-03-2016 21:55

Powodzenia!
Pracuj ile chcesz, tylko ty będziesz wiedziała ile zarobiłaś Tongue


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - Dany_02 - 01-04-2016 09:33

Weekend wypełnisz pracą? Skoro masz faceta to nie lepszym rozwiązaniem będzie się z nim spotkać? Big Grin nie samą pracą człowiek żyje Smile Ja każdy weekend poświęcam mojej kobiecie, ile można siedzieć przy kompie i szukać nisz Big Grin

Bądź co bądź powodzenia życzę! Prędzej czy później znajdziesz sposób dla siebie, na fejsie też jeszcze da się zarobić a zarobki ze spamu najlepiej poświęcić na budowanie zaplecza i tworzenie własnych stron.

Niech leady będą z Tobą ! Big Grin


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 01-04-2016 12:02

(01-04-2016 09:33)Dany_02 napisał(a):  Weekend wypełnisz pracą? Skoro masz faceta to nie lepszym rozwiązaniem będzie się z nim spotkać? :D nie samą pracą człowiek żyje :) Ja każdy weekend poświęcam mojej kobiecie, ile można siedzieć przy kompie i szukać nisz :D

Dany.. mieszkam ze swoim facetem od 3 lat :)
Mam go na co dzień! A podczas mojej wirtualnej pracy, on mnie bardzo wspiera :)

Co do "siedzenia przy kompie i szukania nisz" - nie popadam w paranoję, dawkuję spamowanie.
Jedynie na początku poświęciłam sporo czasu żeby się wdrożyć i poznać programy :)
Od wczoraj ułożyłam sobie nowy plan działania, poświęciłam półtorej godzinki i leadzik wpadł!
Widzę, że ogromną rolę odgrywa tu zbudowane 'zaplecze', moje kilka leadów do tej pory, to tyle co nic, ale widzę szanse i kombinuję :)


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - niebanalna - 03-04-2016 22:28

Dzisiejsza liczba wizyt po 2 godzinach pracy mnie zaskoczyła!
Póki co leadów 0, czekam do rana Smile


RE: Dziennik Niebanalnej, czyli historia pisana szminką - izakoo - 03-04-2016 23:21

Powodzenia Smile