Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProvenAdz - Warta zainteresowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ProvenAdz - Warta zainteresowania (/Temat-ProvenAdz-Warta-zainteresowania-130589)

Strony: 1 2 3 4


RE: ProvenAdz - Warta zainteresowania - Dzarooo - 05-04-2016 09:36

Witam, dzisiaj mam nie zbyt dobre wiesci. Doszly mnie sluchy jakoby ProvenAdz przestal placic i okazal sie scamem, nie sa to potwierdzone informacje dlatego tez postaram sie jak najszybciej zebrac na minimum i zrobie wyplate by przekonac sie osobiscie. Z ewentualnym inwestowaniem jakichkolwiek $ prosze o wstrzymanie sie do czasu wyjasnienia sytuacji.


RE: ProvenAdz - Warta zainteresowania - Cobra1974 - 10-04-2016 11:30

(05-04-2016 09:36)Dzarooo napisał(a):  Witam, dzisiaj mam nie zbyt dobre wiesci. Doszly mnie sluchy jakoby ProvenAdz przestal placic i okazal sie scamem, nie sa to potwierdzone informacje dlatego tez postaram sie jak najszybciej zebrac na minimum i zrobie wyplate by przekonac sie osobiscie. Z ewentualnym inwestowaniem jakichkolwiek $ prosze o wstrzymanie sie do czasu wyjasnienia sytuacji.

I jak tam idzie z ProvenAdz?


RE: ProvenAdz - Warta zainteresowania - Dzarooo - 17-04-2016 10:44

(10-04-2016 11:30)Cobra1974 napisał(a):  
(05-04-2016 09:36)Dzarooo napisał(a):  Witam, dzisiaj mam nie zbyt dobre wiesci. Doszly mnie sluchy jakoby ProvenAdz przestal placic i okazal sie scamem, nie sa to potwierdzone informacje dlatego tez postaram sie jak najszybciej zebrac na minimum i zrobie wyplate by przekonac sie osobiscie. Z ewentualnym inwestowaniem jakichkolwiek $ prosze o wstrzymanie sie do czasu wyjasnienia sytuacji.

I jak tam idzie z ProvenAdz?

Lipa.

Sorry za brak aktywnosci ale praca, zycie osobiste troche zmniejszylo moj czas wolny..

Co do ProvenAdz to jak dla mnie jest to scam...niestety, ostatnio zalozylem spor by odzyskac chociaz czesc wkladu...


ProvenAdz - Warta zainteresowania - Hybrid1990 - 07-03-2020 20:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.