Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) (/Temat-Jak-zarobic-200zl-dziennie-na-napalencach-czateria-BOT-PROGRAMY-AUTOMAT-129831)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - BabyBuns - 01-03-2016 12:28

Chciałem sprawdzić czy jeszcze się nabierają na pokazy ale czateria mi nie działa. Wchodzę do pokoju i nie ładuje mi ani czatu ani osób w pokoju. Ktoś coś? :X


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Wojtek574 - 01-03-2016 12:31

Hmm...Ciekawy sposób za bardzo nie chcę mi sie bawi w suby ale może spróbuje tego sposobu Smile


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - szykiryki - 01-03-2016 12:51

(01-03-2016 10:17)Mikey napisał(a):  
(01-03-2016 09:49)szykiryki napisał(a):  @[Xers], ale chyba nie zamierzasz dzielić się "BOTAMI", które kiedyś ode mnie nabyłeś?!?!?!?!

Czyż to czasami nie jest Twoja nisz patrząc ogółem? /olol

Stare, ale jare Smile.
Po prostu Xers nie zdawal sobie sprawy z tego, że prowadzę dokładną ewidencje tego co komu i kiedy sprzedaje... a nabija sobie poleconych w jakiś dziwny sposób... Wink
Mi tam rybka, te boty hulają po sieci i jak ktoś chce to znajdzie. Moja archiwalna sprzedaż opierała się raczej na mechanizmie działania, a nie na samych botach.

Także ludzie, na ewhoringu nadal da się zarobić, ale sposób, który opisuje Xers jest chyba jednym z najmniej efektywnych ever!!! Big Grin


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Assasinoo - 01-03-2016 12:55

Życzę powodzenia w prowadzeniu korespondencji z bogatymi polakami, którzy nie szczędzą grosza na przyjemności! Odechce wam się ewhoringu szybciej niż zaczęliście Lol


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Xers - 01-03-2016 13:50

(01-03-2016 12:51)szykiryki napisał(a):  
(01-03-2016 10:17)Mikey napisał(a):  
(01-03-2016 09:49)szykiryki napisał(a):  @[Xers], ale chyba nie zamierzasz dzielić się "BOTAMI", które kiedyś ode mnie nabyłeś?!?!?!?!

Czyż to czasami nie jest Twoja nisz patrząc ogółem? /olol

Stare, ale jare Smile.
Po prostu Xers nie zdawal sobie sprawy z tego, że prowadzę dokładną ewidencje tego co komu i kiedy sprzedaje... a nabija sobie poleconych w jakiś dziwny sposób... Wink
Mi tam rybka, te boty hulają po sieci i jak ktoś chce to znajdzie. Moja archiwalna sprzedaż opierała się raczej na mechanizmie działania, a nie na samych botach.

Także ludzie, na ewhoringu nadal da się zarobić, ale sposób, który opisuje Xers jest chyba jednym z najmniej efektywnych ever!!! Big Grin

Spokojnie Big Grin Twojego bota w paczce nie ma. Nawet w Twoim sposobie nie byłą ruszana czateria więc spokojna głowa, wszystko pisane/zdobywane z neta.


________________


Już 4 poleconych otrzymało programy! Smile
Więc sposób działa, wystarczy trochę chęci Smile


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - zozols1 - 01-03-2016 14:46

Mówisz, że cztery osoby dostało programy. Jednak żadna z tych "osób" nic tu nie napisała.
Mógłbym prosić o wypowiedzenie się przez nich? Jakaś mini recenzja czy coś??


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - Xers - 01-03-2016 15:53

ja nikogo zmusić nie mogę do napisania recenzji Smile

jeśli znajdą chęci to sami napiszą Smile

z ciekawości sprawdzłem czy nisza na czaterii działa

wynik:


[Obrazek: eforsa.png]

Kto chce ten pracuję Smile

powtarzam, nikogo nie zmuszam!

Dla moich poleconych powodzenia!

Tak na marginesie to smuci mnie fakt, że dałem wam darmową(działającą) nisze a spotkałem się z atakiem na moją osobę Smile człowiek się wam stara pomóc a tu typowe polaczki Smile

Jest też opcja, że wam działa i chcecie w ten sposób zdemotywować konkurencje, co by wcale głupim rozwiązaniem nie było.

Tak czy inaczej, to ostatni mój poradnik na tym forum, a nie ukrywam, że miałem w planach napisać ich więcej bo zarabiam nie tylko na subach Smile

Pozdrawiam i nie pozdrawiam



RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - rammus - 01-03-2016 16:19

Xers popieram, zamiast przemilczeć i zabrać coś dla siebie to .. eh :S


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - rozekrr - 01-03-2016 16:20

Ty Nam dałeś darmową niszę? Starzy wyjadacze dawno znają tą metodę, więc nie dowartościowuj się Smile
Nikt na Ciebie nie wjeżdża tylko nie pisz i nie udowadniaj np. wyżej z czaterii skoro sam wiesz że ciężko z tym.


RE: Jak zarobić 200zł dziennie na napaleńcach - czateria BOT,PROGRAMY, AUTOMAT :) - rojasQ - 01-03-2016 17:34

Jak zrobić link do tego pliku? Skąd to wziąć? Bo na razie stworzyłem tylko widget download a chciałem spróbować i opisać.