Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! (/Temat-Jedyny-taki-rozwoj-serwerow-minecraft-oraz-cs-go-126409)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 11-01-2016 07:27

@up
Myślę że przez pierwsze 3 miesiące będę ma minus :e


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Czaq - 11-01-2016 22:39

Gdzie kolejny wpis?Smile


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 11-01-2016 23:05

Narazie nic się nie dzieje, dodaję gdy jest coś do napisania Big Grin


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 23-01-2016 14:11

2016-01-23


Siema! Od ostatniego posta bardzo wiele się zmieniło. Zamiast onlygame.pl jest http://forum.mordownia.eu/index.php . Postawiony został już pierwszy serwer CS:GO na którego serdecznie zapraszam - 155.133.25.225 . Jest to 4FUN only DD2, gdyby ktoś nie wiedział - serwer 4fun to taki, gdzie są dodatki umilające grę, czasem zaskakujące a czasem rozśmieszające gracza. Gra to sama przyjemność Big Grin . Wchodzimy w CS'a>serwery społeczności>ulubione>dodaj serwer>wklepujemy ip>gramy Huh . Postanowiłem, że będę miał jedną porządną ekipę a nie kilka - lepiej się pracuje, praca z dobrymi ludźmi zamienia się w przyjemność ^^ . Forum jest bardzo fajnie ogarnięte, nie jestem jednak teraz głównym właścicielem sieci a czymś w stylu właścicielo-sponsora.
Nie będzie niestety narazie żadnego serwera mc - za słaby technik, milion bugów. Wszystkie vpsy przekażę na CS'a.
Reklama serwera 4fun- http://www.cs-combat.wxv.pl/topics15/22878.htm#22905

CSGO#1 - 99% zrobiony, zostały minimalne poprawki. Huh
CSGO#2 - technik nic nie robi, stawia minecrafty na VPS bez mojej wiedzy, ogolnie brak słów. Na dniach straci serwer, narazie zostawie mu, niech się jeszcze pobawi. Ogólnie brak słów dla takich ludzi, ale no trudno. Serwer zostanie przekazany ekipie, która jest teraz. Smile
MINECRAFT#1 - serwer będzie serwerem CS 1.6, technik niestety za słaby, milion bugów, nie ma pojecia jak to naprawić, jest to jego pierwszy serwer w życiu pokerface



Siłownia - chodzę, żadnego treningu nadal nie odpuszczam. Jestem z tego bardzo zadowolony, na klatę 65 weszło. Dietę trzymam 70%



Cele
-CSGO#1 - 0/0 /// - 170zł
-CSGO#2 - 10/24 /// -200zl
-CSGO#3 - 0/0 ///- 200zł
-Dieta - utrzymana 70%
-CM - biceps 34



RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 24-01-2016 08:30

Ps. Dodam jescze jedno, serwer stoi pierwszy dzień, żadnej reklamy a pierwszy VIP został juz kupiony! Huh


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Miluus - 24-01-2016 09:35

Gratulacje! Big Grin Również ćwiczę i tworze ostatnio serwer MC Tongue


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Obamakiller - 24-01-2016 09:57

Świetny dziennik Wink


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 28-01-2016 20:48

2016-01-23


Witam ^^ . Niestety nie wszystko idzie po mojej myśli smutny . Wszystko było ok, w pewnym momencie zacząłem reklamować serwer. Wbiło te 15 osób i nagle porażka. Straszne lagi, ścinki, nie dało się normalnie grać. Piszę od razu do technika, ten zmienił na jakiś czas TR na 64 i dalej lagi. Nie miałem pojęcia o co chodzi, technik pracował całą noc i nie udało się nic naprawić. Napialiśmy do mintshostu, pozwolę zacytować " Serwer stoi stabilnie, nie widzimy żadnego problemu" Angry. Nie możliwe że wszystko z serwerem było ok, skoro był to serwer 5gb ram, z zapewnionym stabilnym 100mb/s, SSD itp. W planach było postawienie nawet dwóch serwerów na jednym VPS. Wniosek - jeden wielki OVERSELLING facepalm. Po kłótni z MH udało się uzyskać zwrot pieniędzy (za co szacunek! Rolleyes ) . Kupiłem teraz dedyka, niestety duużo drożej wychodzi. Mam jednak nadzieję, że uda się postawić 2 serwery na tym dedyku. Gdy odrobię serwer a dedyk się skończy - niestety wynoszę się z MH. Na co? Jeszcze nie wiem, jednak na pewno dam znać. Trzeba było słuchać innych, wiele osób mówiło mi abym nie brał w MH, sam sobie jestem winien. No ale nic, nie poddajemy się i czekamy na dedyka!


Siłownia - chodzę, nie opuszczam treningów, dieta 50% trzymana.

Cele
-CSGO#1 - 0/0 /// - 170zł
-CSGO#2 - 0/0 /// -200zl
-CSGO#3 - 0/0 ///- 200zł
-Dieta - utrzymana 70%
-CM - biceps 34



RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Miluus - 28-01-2016 20:51

Byłbyś jeszcze zainteresowany serwerem MC?

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 28-01-2016 20:53

Narazie chcę zająć się porządnie CS'em. Jednak jeśli masz doświadczenie, jesteś w stanie zrobić reklamę to jak najbardziej jestem chętny w pózniejszym terminie Smile