Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Żyję dzięki NBA - full time job - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Żyję dzięki NBA - full time job (/Temat-Zyje-dzieki-NBA-full-time-job-125812)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - kulgagz - 25-12-2015 20:10

Obecny rekord:

100-91
+9 jednostek

Wczoraj świetny dzień - 6 wygranych i 1 porażka


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - Dragonoss - 25-12-2015 20:26

pisz jeszcze kwoty w zł ile zarobiles Big Grin


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - kulgagz - 25-12-2015 20:35

(25-12-2015 20:26)Dragonoss napisał(a):  pisz jeszcze kwoty w zł ile zarobiles Big Grin

Przeczytaj pierwszy wpis.
Ja pracuje z kilkoma grubymi klientami, dla jednego +1 jednostka to +10 tys, dla drugiego +100 tys, dla trzeciego jeszcze wiecejSmile


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - MaLiN - 28-12-2015 23:58

Jeśli ktoś dostał od tego użytkownika PW z linkiem do jego (tego tematu) prosiłbym o kontakt. Radzę zachować ostrożność.


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - Dragonoss - 29-12-2015 10:47

haha oszust ? Big Grin


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - yolo89 - 29-12-2015 12:16

No wow od początku to widać, nic nie pisał o typach tylko ile to on nie wygrywa i jakie grube ryby u niego grają, no bo jaki jest sens tego dziennika bo ja go nie widze.


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - Ando - 29-12-2015 14:26

Nie wiem skąd Ci ograniczeni ludzie się biorą...
Zapraszam wszystkie pijawy na pwn.pl gdzie dowiedzą się co to jest dziennik (notatki o charakterze osobistym...).
Takie zachowanie powinno być bezwzględnie tępione bo odstrasza potencjalnie nowych użytkowników a przy okazji wyeliminuje bezczelną gimsrakę która tylko by chciała za darmo się nachapać. Żeby nie było.. nie bronię autora tematu bo też jeszcze nie wiadomo jakie ma intencje ale dajcie mu życ bo aktualnie nie zrobił nic złego.
pokerface


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - selfie - 29-12-2015 14:39

@[Ando] Po to również jest forum aby komentować i oceniać, każdy ma prawo do swojej opinii. Słusznej/Niesłusznej ale własnej Smile


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - twardy - 29-12-2015 14:44

(29-12-2015 14:26)Ando napisał(a):  Nie wiem skąd Ci ograniczeni ludzie się biorą...
Zapraszam wszystkie pijawy na pwn.pl gdzie dowiedzą się co to jest dziennik (notatki o charakterze osobistym...).
Takie zachowanie powinno być bezwzględnie tępione bo odstrasza potencjalnie nowych użytkowników a przy okazji wyeliminuje bezczelną gimsrakę która tylko by chciała za darmo się nachapać. Żeby nie było.. nie bronię autora tematu bo też jeszcze nie wiadomo jakie ma intencje ale dajcie mu życ bo aktualnie nie zrobił nic złego.
pokerface

Tylko dzienniki typu 'dzisiaj zarobilem wyimaginowane pieniadze' podpadaja pod spam i tak powinny byc traktowane, a ich miejsce to kosz. Inaczej sie czyta dziennik, w ktorym mozna znalezc cos ciekawego, jakies screeny, na jakich stronach autor dziala, nie musza to byc od razu nisze i gotowe sposoby - a nie, ze koles ze swiezym kontem zaklada dziennik o zarabianiu milionow Big Grin


RE: Żyję dzięki NBA - full time job - Twister92 - 29-12-2015 14:53

(28-12-2015 23:58)MLN napisał(a):  Jeśli ktoś dostał od tego użytkownika PW z linkiem do jego (tego tematu) prosiłbym o kontakt. Radzę zachować ostrożność.

Czyżby zajazdowicz v2 albo ScoutMaster w nowej odsłonie?

Panowie, tak jak pisze cytowany. Uważajcie, bo sam się naciąłem, a potem dużego pola manewru nie ma. Najlepszym wyjściem (moja subiektywna opinia) samemu analizować, nauczyć się grać i obstawiać na własną ręke, a nie płacić cudotwórcom, którzy obiecują złote góry.