Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-na-stream-ach-123986)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - rozekrr - 15-11-2015 17:59

Ok powiedzmy kupuję poradnik, tworzę stronę www codziennie mam czas nieograniczony na jej promocję, czy codzienne dniówki i wydarzenia są możliwe? To prawda że codziennie można zarobić na kilka takich poradników jak pisał AnnaKa?


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 15-11-2015 19:25

(15-11-2015 17:59)rozekrr napisał(a):  Ok powiedzmy kupuję poradnik, tworzę stronę www codziennie mam czas nieograniczony na jej promocję, czy codzienne dniówki i wydarzenia są możliwe? To prawda że codziennie można zarobić na kilka takich poradników jak pisał AnnaKa?

Teoretyczne codziennie można zarobić, w praktyce różnie to wygląda. Wink Tak czy inaczej - zarabia sie i to sporo impreza


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - Ando - 15-11-2015 19:28

A jak ma się twój poradnik do zakazów zarabiania na niektórych wydarzeniach jak np. KSW?


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - zjadamkredki - 15-11-2015 19:32

Skoro dany serwis zakazuje promowania KSW to logiczne jest, że nie można na nim zarabiać Idea


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - asiorek - 15-11-2015 19:40

Odezwij się na gadu.. ;D

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 15-11-2015 22:19

(15-11-2015 19:28)Ando napisał(a):  A jak ma się twój poradnik do zakazów zarabiania na niektórych wydarzeniach jak np. KSW?

Ja nie mam żadnego wpływu na to czego zakazuje dany serwis Smile

@Asiorek - już wchodze Wink


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - JOK3R - 16-11-2015 20:03

Polecam, kupiłem i poradnik jest w 100% wart swojej ceny.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 16-11-2015 20:10

(16-11-2015 20:03)JOK3R napisał(a):  Polecam, kupiłem i poradnik jest w 100% wart swojej ceny.

Dzięki za opinie Wink


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - asiorek - 16-11-2015 20:12

Poradnik ? Polecam Big Grin Wart swojej ceny.. Zbytnio nie mogę tutaj powiedzieć za dużo, aby nie ujawinić o co chodzi.. Co prawda same info o tym iż jest to zarabianie na streamach nic nie zdradzi bo nawet tytuł wątku o tym mówi Jerk2 Według mnie poradnik jest dobry dla ludzi którzy choć troszkę ogarniają zabawy z html itd jeśli ktos ogarnia chociaż podstawy to naprawdę może zdziałac dużo.. Myślę, że jest to poradnik nie tyle co na szybki hajs a na bardzo duży hajs Smile Naprawdę, warto nabyć za tą cene i brać się ostro do pracy ^^ BO przy dobrych wiatrach ten poradnik będzie możńa odrobić nawet w przeciągu minuty Huh


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - liroypl - 17-11-2015 15:57

Jestem zainteresowany kupnem. Napisałem na PW
Moje GG: 32607215