Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! (/Temat-NOWA-PIRAMIDA-20-2SURF-Codzienna-aktualizacja-12256)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - SilverNight - 02-09-2010 13:27

(26-08-2010 14:48)misiekr napisał(a):  Chcę dołączyć
Witam wszystkich.

SilverNight nie polecam zakładać drugiego konta na 20$2surff gdyż skończy się to usunięciem obydwu kont. Mam pewne doświadczenie w tej materiiSmile Za włączony baner w danym miesiącu zebrałem maksymalną ilość punktów i zdecydowałem się na zainstalowanie na moim komputerze baneru innej osoby aby naliczało jej punkty a ja z tego miałem dostać 10%. Po pewnym czasie okazało się, że obydwa konta zostały skasowane. Dokładnie nie znam się na tym ale może jest to jakoś rozpoznawane na podstawie adresów IP, jeśli przy kilku kontach pojawią się te same adresy IP (z włączonego baneru) to zostają one skasowane.

Teraz chcę się zarejestrować po raz drugi i już nie będę w żaden sposób "przyśpieszać" naliczania punktówSmile bo się nie opłaca, tym bardziej jeżeli decydujemy się na udział w piramidzie. Utrata konta jednego z członków piramidy powoduje przerwanie jej ciągłości i wszyscy będą na tym tracić (osoby polecające stracą poleconych zarejestrowanych na wyższych poziomach).

Owocnego zbierania punktówSmile

Rozumiem To co mi polecacie w tej trudnej sytuacji mam na koncie 2$ ;/??

A jezeli usunę konto i do was dojdę do piramidy i tam mi usuna konto boję się ryzykować ??

Jest jakies wyjscie awaryjne <hahaha> Big Grin??


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - Draggy - 02-09-2010 13:43

Chcę dołączyć Wink Wskoczę na 3 poziom zamiast SilverNight?


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - SilverNight - 02-09-2010 14:05

(02-09-2010 13:43)Draggy napisał(a):  Chcę dołączyć Wink Wskoczę na 3 poziom zamiast SilverNight?

EDIT:
Właśnie napisałem do nich aby usunęli mi poprzednie konto. Byłem wylogowany i wszedłem w kontakt i tam napisałem. Dobrze zrobiłem?

Więc też zaryzykuję usunę konto Big Grin

Chcę dołończyć Smile


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - tyndyk23 - 02-09-2010 14:10

Chcę dołączyć Smile


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - Draggy - 02-09-2010 14:15

Silvernight miał dołączyć przed 14, a posta wysłał pięć po.. Czy to oznacza, że ja wskakuję na jego miejsce? Big Grin


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - SilverNight - 02-09-2010 14:32

(02-09-2010 14:15)Draggy napisał(a):  Silvernight miał dołączyć przed 14, a posta wysłał pięć po.. Czy to oznacza, że ja wskakuję na jego miejsce? Big Grin

EDIT:
Jest, udało się! Moje konto właśnie zostało usunięte. Stworzę nowe zaraz po tym, jak dostanę reflinka. ^^


Zapomniałem wczesniej przesłali mi reflinka wiec z niego sie zarejestruje do tej piramidy Tongue

Edit : Przeslijcie jeszcze raz reflinka!!! Kur** usunołem niechcąco reflinka z prywatnych wiadomosci....


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - Draggy - 02-09-2010 14:58

@Silvernight: Hmm, nie wyrobiłeś się, a ja napisałem przed tobą.. Wink Zobaczymy, co maasteer postanowi.


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - SilverNight - 02-09-2010 15:14

(02-09-2010 14:58)Draggy napisał(a):  @Silvernight: Hmm, nie wyrobiłeś się, a ja napisałem przed tobą.. Wink Zobaczymy, co maasteer postanowi.

Więc oczekuję na wypowiedz maasteera Pzdro!

Edit : Przed twoim wpisem Draggy wysłełem do nich wiadomosc o usunieciu mojego konta z prawie 2$ Sad Jak się tutaj do piramidy nie dostanę to się załamie ;/


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - Draggy - 02-09-2010 15:43

To czemu nie wysłałeś sobie tego na PP najpierw? A poza tym, dwa dolce to nie tak wiele..


RE: NOWA PIRAMIDA 20$2SURF Codzienna aktualizacja!! - SilverNight - 02-09-2010 16:34

(02-09-2010 15:43)Draggy napisał(a):  To czemu nie wysłałeś sobie tego na PP najpierw? A poza tym, dwa dolce to nie tak wiele..

Bo minimum to 25$ to jak miałem wysłac ?? Big Grin

EDIT: Dostanę reflinka do piramidy ??