Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FB publish_actions! 350zł - każda oferta zostanie rozpatrzona :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja FB publish_actions! 350zł - każda oferta zostanie rozpatrzona :) (/Temat-Aplikacja-FB-publish-actions-350zl-kazda-oferta-zostanie-rozpatrzona-116664)

Strony: 1 2 3 4


RE: Aplikacja FB publish_actions! PROMOCJA 400zł do negocjacji! Do odwołania! - whatdefak - 27-07-2015 16:39

Wszystko GIT, szybka transakcja... zaufałem bez Allegro przelewając na mBank, szybko i sprawnie... dostałem aplikacje Huh


RE: Aplikacja FB publish_actions! PROMOCJA 400zł do negocjacji! Do odwołania! - kariolmax - 28-07-2015 19:48

Nieważne -del


RE: Aplikacja FB publish_actions! PROMOCJA 400zł do negocjacji! Do odwołania! - Tabalugas - 28-07-2015 20:08

///


RE: Aplikacja FB publish_actions! PROMOCJA 400zł do negocjacji! Do odwołania! - ClassAxion - 28-07-2015 20:10

(28-07-2015 19:40)ScroX napisał(a):  Nie lubię jak ktoś udaje głupka i próbuje komuś wciskać kit , jak w temacie gdzie ogłosiła się osoba od której kupujecie aplikację... Wypierałeś się że to jakieś nieporozumienie, ale mimo że nie potrafię prawie w ogóle angielskiego byłem w stanie się z nim dogadać i dostałem informację że kupujesz od niego aplikacje jak i 16 innych osób z Polski.

Są w cenie 100$ myślę że po negocjacjach wytargujemy je jeszcze taniej,

Sorry, to nie forum od opowiadania bajek. Chyba że ufasz osobie którą pierwszy raz (a raczej jego profil) widzisz na oczy. Może ja też założę jakieś konto skype z randomowym nickiem, napiszesz do mnie i też opowiem Ci parę rzeczy?
Aha, i jeszcze jedno, 100$ to nie 300zł i nie zapomnij że istnieje coś takiego jak CŁO i VAT.
Targujcie je sobie dalej, targujcie, nawet niech po 5$ będą albo niech dostawcy będą dopłacać po 1000$. Potem wy będziecie grupą która będzie płakać bo żadne sposoby na zatwierdzenie aplikacji nie będą chciały działać. Dlaczego za granicą są po 100$? Bo ludzie potrafią to docenić. A u nas by chcieli najlepiej za darmo.

#Edit Widzę że ktoś uciekł. Z internetu nie da się uciec.


RE: Aplikacja FB publish_actions! PROMOCJA 400zł do negocjacji! Do odwołania! - ScroX - 28-07-2015 20:17

Uznaliśmy raczej że nie warto drązyc tego tematu, każdy z nas wie jak sprawa wygląda z aplikacjami
Dlatego też mój post został skasowany by ich jeszcze bardziej nie narażać na nisze ceny bo to by było straszne.
Nie chodziło o cenę bo ona tutaj jest najważniejsza i nie można już niżej jej sprowadzić.
Sprawa wyjaśniona Wink

@Edit. Fajnie jakbyście pokasowali cytaty bo post został już ładnie usunięty, jeżeli nie to prosiłbym przynajmniej o skasowanie kontaktu skype.


Aplikacja FB publish_actions! PROMOCJA 400zł do negocjacji! Do odwołania! - piotrekprorok - 26-08-2015 21:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.


RE: Aplikacja FB publish_actions! PROMOCJA 350 zł do negocjacji! Tylko dwie sztuki! - kariolmax - 09-09-2015 19:04

Możliwość hurtowych zamówień, 10 apek na stanie Smile


Aplikacja FB publish_actions! 350zł - każda oferta zostanie rozpatrzona :) - Majka - 26-09-2015 08:13

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.