Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk (/Temat-PORADNIK-Jak-zarobic-kilkadziesiat-zlotych-w-twojej-okolicy-w-bardzo-krotk-116190)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - xTKSD - 19-06-2015 15:31

(19-06-2015 15:27)Mercz napisał(a):  Zakupilem, poczekam az dostane i w niedziele / pon dam relacje (w weekend mam czas, z ciekawosci przytestuje, jakas tam gadke mam, zle nie powinno byc)

Poszło Big Grin


(19-06-2015 15:28)wrzose napisał(a):  Dobra powiem tak
Jeb*em jak to przeczytałem xD

Na pewno można dużo zarobić, zależy od tego ile czasu poświęcicie.
Jeśli to będzie 8 godzin na zrobienie xxx sztuk produktu a następnego dnia poświęcicie 8 godzin na jego sprzedanie co będzie wg mnie dużo prostsze niż samo zrobienie to myślę, że można śmiało wyciągnąć z tego 3k na dzień.

Jednak nie dla mnie chodzenie po domach, jak znajdę chwilę to sprawdzę to w praktyce, kuzynkę namówię na sprzedawanie.

Ogólnie polecam 10/10 xD

A jednak coś miłego Big Grin
Dzięki za opinie, powodzenia ^^


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Mercz - 19-06-2015 15:40

Kurcze, jednak bedzie problem i recenzji nie dam w weekend, bo musze podjechac gdzies by moc z tym dzialac Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - ziolo1945 - 19-06-2015 15:45

Mercz, ale sam pomysł ogólnie jest w porządku? Polecasz poradnik? Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - fusek - 19-06-2015 15:48

Zeby sprzedawac trzeba miec dg?


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Mercz - 19-06-2015 15:50

@[ziolo1945] sposob znany prawie kazdemu z dziecinstwa, ale nie pomyslabym zeby wkorzystac go pod sprzedaz. Wydaje sie przyzwoity, nie oszukujemy tutaj, jednak trzeba mieć pewień sprzęt - a jeśli go nie mamy, to musimy jechać do pewnego miejsca by z niego skorzystać Big Grin Dodatkowo materiały samemu zrobić od zera, to będzie ciężko - jak nie mamy większego sklepu nie powiem z jakiej branzy obok, to juz moze byc problem i więcej roboty Wink
Ogółem produkt na sprzedaż jest ok, ale wiele przy tym roboty Wink No i zagadać trzeba przy tym przyzwoicie Big Grin

Zobacze jak mi dlugo zajmie stworzenie materialow na ok. 100zl, nie mam materiałów i muszę od zera robić, będe musiał jeździć trochę. I zobaczę jak szybko zejdzie i dam znać Wink

(19-06-2015 15:48)fusek napisał(a):  Zeby sprzedawac trzeba miec dg?

Nie, traktujesz to raczej jako "inne". Chyba, ze chcesz sprzedaz hurtowa i dzialanosc prowadzic, to inna sprawa Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - ziolo1945 - 19-06-2015 15:58

Dzięki za szczerą opinię. Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Mercz - 19-06-2015 16:02

(19-06-2015 15:58)ziolo1945 napisał(a):  Dzięki za szczerą opinię. Big Grin

Nie ma za co, nie chce jak w ostatnim temacie to było, hm... "Sposób ok, dam znać" i wszyscy kupowali z ciekawości, a nikt zapewne nie testował nawet Big Grin

Jak będzie dobra pogoda, to w pon dam recenzje jak poszło przez weekend Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - fusek - 19-06-2015 16:08

Zeby sprzedac trzeba gadac? Czy jesli sie wyeksponuje towar to nikt go nie kupi?Wink


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - xTKSD - 19-06-2015 16:12

Właśnie w poradniku dodałem pare opcji, żeby nie chodzić po domach, a jedynie dowieźć towar Big Grin

Wyeksponuje gdzie? Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarobić kilkadziesiąt złotych w twojej okolicy w bardzo krótk - Mercz - 19-06-2015 16:16

(19-06-2015 16:08)fusek napisał(a):  Zeby sprzedac trzeba gadac? Czy jesli sie wyeksponuje towar to nikt go nie kupi?Wink

Jeżeli chodzisz po domach, to szansa się zmniejsza. Autor podał inną opcje... Jednak ona może nie wypalić, jeśli ktoś zna cene tego wyrobu i będziemy mieli znacznie mniejszą stawkę. Ponadto nie wiadomo, czy wtedy Ty nie zostaniesz oszukany Big Grin
Ogółem sposób bez wyeksponowania produktu zmniejsza nasze zarobki, nawet jak stosujemy sposób autora na to. Wink No i nie zawsze mamy taką możliwość, jaką podaje autor.