Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarobek na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na zarobek na allegro (/Temat-Sposob-na-zarobek-na-allegro-115989)

Strony: 1 2 3 4


RE: Sposób na zarobek na allegro - nitram - 12-09-2015 20:32

@[Vadys] @[Klin] moja recenzja jest w czerwca mamy wrzesień wiec teraz to inaczej wyglada niz w czasie kiedy dostałem poradnik do recenzji. Tak czy inaczej jakby przeczuwałem co sie stanie, jest zawarta informacja w mojej recenzji ze zainteresowanie tym sposobem rośnie i w najbliższym czasie ceny poleca w dol co sie równa mniejszymi zyskami.

Po drugie w rozmowie kupującego ze sprzedającym padło pytanie ile osob kupiło sposob i sprzedający uczucie odpowiedział ze sporo osob ( wiec trzeba było liczyc sie z duza konkurencja ) a mi to kupujący zdecydował sie na zakup.

jak dla mnie mozna to podsumować stwierdzeniem widziały gały co brały.


RE: Sposób na zarobek na allegro - Vadys - 12-09-2015 21:34

Podaj moj numer konta w takim razie ciastek, nie mam Twojego poradnika. Sprawdz ponadto ze nie chciales podac mi nawet swojego nr gg na wiadomosciach prywatnych. Wiec skoncz ****** i zmawiac sie ze ZjadamKredki

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Znalezione na szybko, dalszej konwersacji nie prowadzilismy kłamco.

@Ciastek Kłamca


RE: Sposób na zarobek na allegro - Ciastek - 12-09-2015 21:53

Być może to nie ty jednak macie baaardzo poodobny charakter wypowiedzi i tak samo macie spiny ze zwrotami. Zweryfikuje to z zjadamkredki jeżeli faktycznie to nie ty to przepraszam i zwracam honor. Póki co koniec offtopu bo temat służy do sprzedaży.


RE: Sposób na zarobek na allegro - Vadys - 12-09-2015 21:55

(12-09-2015 21:53)Ciastek napisał(a):  Być może to nie ty jednak macie baaardzo poodobny charakter wypowiedzi i tak samo macie spiny ze zwrotami. Zweryfikuje to z zjadamkredki jeżeli faktycznie to nie ty to przepraszam i zwracam honor. Póki co koniec offtopu bo temat służy do sprzedaży.

Oskrazasz mnie nie majac zadnych dowodow? No bez jaj. Wez sie zastanow zanim kogos obarczysz wina, ja mialem podstawy do niezadowolenia.


RE: Sposób na zarobek na allegro - zjadamkredki - 12-09-2015 21:58

Proszę o zamknięcie tematu Smile Zrobił się tutaj cyrk na kółkach, nisza zdradzona, a ja po całym tym incydencie nie mam ochoty dalej bawić się w tego typu transakcje.


Sposób na zarobek na allegro - piotrekprorok - 12-09-2015 21:59

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.