Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik (/Temat-Sprzedam-Badz-zarobiony-dzieki-Allegro-Poradnik-115848)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - unforgivable - 23-06-2015 14:21

Jak dostanę poradnik to napiszę ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - GetGifts - 23-06-2015 14:34

@[srybus] pamiętaj mam rezerwacje !


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - srybus - 23-06-2015 14:47

(23-06-2015 14:34)GetGifts napisał(a):  @[srybus] pamiętaj mam rezerwacje !

Wiem wiem Big Grin Oprócz twojej została 1 sztuka


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - tadek7 - 23-06-2015 15:15

tez rezerwuję, czekam na jakies recenzje


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - unforgivable - 23-06-2015 19:28

Moja recenzja poradnika. Od dłuższego czasu przymierzalem się do zrealizowania pomysłu otwarcia DG i sprowadzaniu towaru z Chin, poradnik utwierdzil mnie w tym pomyśle i postanowiłem że spróbuję właśnie z własną firmą. Poradnik jest prosty, sensowny dający gotowy produkt do sprzedaży czy to przez dropshopping czy poprzez otwarcie DG. Autor trafnie wskazał niszę której na allegro nie jest dużo, jednak dobrze opisana aukcja i cena będzie odgrywać znaczącą rolę w pozyskaniu klienta. Autor podaje sprawdzonych sprzedawców, innych także nie trudno znaleźć pod względem pozytywnych opinii. Z tego co widziałem popyt na PL rynku jest, trzeba też uważnie śledzić rynek co jest na topie. Zakładając DG należy pamiętać o cle które nie podnosi znacząco ceny a zarazem naszego zarobku, który może przekroczyć nawet 100%. Sposoby promocji są powszechnie znane, nie zostałem zaskoczony w tym punkcie żadną nowością. Poradnik oczywiście w 100% zwracalny nawet w 1 dzień w zależności od kreatywności i umiejętnym dobraniu produktu. Jednak działanie w tym zakresie na dłuższą metę bez DG może nie przynieść znaczących zarobków rzędu kwot kończących się 4-5 zerami a także może przynieść nieprzyjemności handlu bez DG. W poradniku są napisane 2 możliwości sprowadzania towaru (wirtualny i realny), jednak nie znalazłem informacji nt znacznie większej wysyłki towaru realnego do PL i ceny. Podsumowując poradnik jak na te nisze które autor podał jest wart tej ceny, wystarczy sprzedaż małej ilości produktu by zwrócił się nie ponosząc dodatkowych kłopotów ze strony skarbówki. Jednak najbezpieczniejsza jest sprzedaż gdy mamy DG. Szkoda tylko że autor dał jeden rodzaj niszy - kategorii jak na tak dużą ilość sprzedanych poradników. Nie mniej jednak plus za pomysł i polecam 8,5/10 ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - srybus - 23-06-2015 20:08

Dzięki za recenzję. Jako że 1 osoba nie wpłaciła ostatecznie kasy pozostały 2 poradniki.


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - srybus - 24-06-2015 08:52

Jutro o 20 kończę sprzedaż poradnika. Nadal pozostały 2 sztuki.


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - srybus - 24-06-2015 16:05

Pozostała 1 sztuka.


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - badii - 24-06-2015 16:29

Biorę ale za 2-3 dni jak kasę zdobędę, zarezerwuj Smile


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - srybus - 24-06-2015 16:34

Jak ktoś się zgłosi do jutra to sprzedaję jemu.

EDIT: Jednak nadal 2 sztuki, jedna osoba odwołała rezerwację.