Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niska dzisiejsza konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Niska dzisiejsza konwersja (/Temat-Niska-dzisiejsza-konwersja-115746)

Strony: 1 2 3 4


RE: Niska dzisiejsza konwersja - rekki - 15-06-2015 13:02

(15-06-2015 09:13)Dean Ambrose napisał(a):  Ale Wy macie problemy haha Big Grin
Cały czas robicie to samo, wiec macie coraz mniejsza konwersję Big Grin spamujecie fb dzień w dzien i się dziwicie ze jest coraz gorzej Big Grin jakoś ja takich problemów nie mam.. Raz jest 6%, raz 10 ale jak jest konwersja słabsza to się przykladam i mam więcej wyświetleń i kasa się zgadza, a wy marudzicie o kilka zł.. Jak się ma konwersję poniżej 3% to zmieńcie sposoby bo wam to nie wychodzi

Nie koniecznie konwersja poniżej 3% oznacza marne zarobki. Moje najlepsze dniówki wpadały przy konwersji 1,5-2%, a uwierz, że chciałbym mieć codziennie takie zarobki Wink


RE: Niska dzisiejsza konwersja - Dean Ambrose - 15-06-2015 14:55

(15-06-2015 13:02)rekki napisał(a):  
(15-06-2015 09:13)Dean Ambrose napisał(a):  Ale Wy macie problemy haha Big Grin
Cały czas robicie to samo, wiec macie coraz mniejsza konwersję Big Grin spamujecie fb dzień w dzien i się dziwicie ze jest coraz gorzej Big Grin jakoś ja takich problemów nie mam.. Raz jest 6%, raz 10 ale jak jest konwersja słabsza to się przykladam i mam więcej wyświetleń i kasa się zgadza, a wy marudzicie o kilka zł.. Jak się ma konwersję poniżej 3% to zmieńcie sposoby bo wam to nie wychodzi

Nie koniecznie konwersja poniżej 3% oznacza marne zarobki. Moje najlepsze dniówki wpadały przy konwersji 1,5-2%, a uwierz, że chciałbym mieć codziennie takie zarobki Wink


Pochwal się nimi. Bo dla jednego dużo do 1000zł, a dla drugiego 50zł.


RE: Niska dzisiejsza konwersja - rekki - 15-06-2015 23:49

@[Dean Ambrose] http://scr.hu/6aaa/7rmiv


RE: Niska dzisiejsza konwersja - Arko21 - 16-06-2015 00:19

Konwersja ma to do tego ,że nie zawsze jest równa.
Czasami na dobrą ofertę skusi sie więcej osób a czasami mniej, to logiczne Wink


RE: Niska dzisiejsza konwersja - kermit1906 - 20-06-2015 20:08

Co wy pieprzycie, dzisiaj mam 6 zł, od 2 miesięcy zarabiam cały czas niezmiennym sposobem, i przy takiej ilości wizyt którą mam dzisiaj NIGDY nie miałem mniej niż 60 zł... Program Iphone 6 przestał działać, a ci co nie zauważyli różnicy po prostu mają program który się nie zepsuł pzdr


RE: Niska dzisiejsza konwersja - ziolo1945 - 20-06-2015 20:25

Faktycznie, coś chyba jest na rzeczy. Ewidentnie są jakieś problemy z programem Iphone.


RE: Niska dzisiejsza konwersja - Gremlin - 20-06-2015 21:22

U mnie w weekend jest zawsze mniejsza konwersja, ale o więcej klików i zarobki większe.


RE: Niska dzisiejsza konwersja - morenox - 20-06-2015 22:23

no właśnie coś jest nie tak z programami typu iphone, data smierci itp...
Konwersja spadła poniżej 0,5% beka
A byly dni ze był 7-8% -.-