Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na niego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uwaga na niego (/Temat-Uwaga-na-niego-115055)

Strony: 1 2 3 4


RE: Uwaga na niego - Voldir - 01-06-2015 01:05

(31-05-2015 20:22)ziolo1945 napisał(a):  Voldir, nie chcę nikogo bronić, bo tak jak napisałem, obaj są udani. Uważam jednak, że skoro wygrał licytację to powinien wysłać pieniądze, bo to oznacza, że jest zainteresowany kupnem fanpage posiadając tyle informacji ile podał sprzedający. Proszenie o jakieś dodatkowe statystyki po zakończeniu licytacji nie powinno mieć miejsca. Takie sprawy się załatwia w trakcie. Skoro licytuję to znaczy, że chcę kupić, proste.

Ale czy ja napisałem że ma podać statystyki po zakończeniu aukcji a wygrany ma hajsu nie wpłacić sprzedawcy? Napisałem o trwającej aukcji, że może wymagać statystyk. Przeczytaj jeszcze raz mój post, do czego się odniosłem.

Oba są nieudolni i tyle. Trzeba zakończyć dyskusję i zrobić porządek z tym wątkiem Smile


RE: Uwaga na niego - daniel42na - 01-06-2015 01:13

(31-05-2015 19:34)Kaemten napisał(a):  kuli wygrał tom licytacje ... wysłałem mu załączniku screma .... uważajcie bo wasz wydyma
Ówarzaj na niego dziewczyny kolego uwarzaj na ńego!!!


RE: Uwaga na niego - TeYroXOfficial - 01-06-2015 01:42

@up
rozje**ałeś mi system xD

Co do tematu to oboje jacyś jeb*ięci są... Jeden lepszy od drugiego. Banana trzeba im dać Lol


RE: Uwaga na niego - ziolo1945 - 01-06-2015 05:21

(01-06-2015 01:05)Voldir napisał(a):  
(31-05-2015 20:22)ziolo1945 napisał(a):  Voldir, nie chcę nikogo bronić, bo tak jak napisałem, obaj są udani. Uważam jednak, że skoro wygrał licytację to powinien wysłać pieniądze, bo to oznacza, że jest zainteresowany kupnem fanpage posiadając tyle informacji ile podał sprzedający. Proszenie o jakieś dodatkowe statystyki po zakończeniu licytacji nie powinno mieć miejsca. Takie sprawy się załatwia w trakcie. Skoro licytuję to znaczy, że chcę kupić, proste.

Ale czy ja napisałem że ma podać statystyki po zakończeniu aukcji a wygrany ma hajsu nie wpłacić sprzedawcy? Napisałem o trwającej aukcji, że może wymagać statystyk. Przeczytaj jeszcze raz mój post, do czego się odniosłem.

Oba są nieudolni i tyle. Trzeba zakończyć dyskusję i zrobić porządek z tym wątkiem Smile

Jasna sprawa, jeśli chodzi o statystyki w trakcie trwania aukcji to w pełni się zgadzam. Wink

Bana im! xD


RE: Uwaga na niego - kuli - 01-06-2015 05:32

Ale co mu wzbranialo dac mi wglad w statystyki?
Ile by zajelo nadanie uprawnien- 2 min?


RE: Uwaga na niego - ziolo1945 - 01-06-2015 10:05

Patrzcie, czyżby sam sobie podbijał cenę? Jeśli tak to jest to już przesada...
http://zarabiam.com/Temat-FP-ero-115059?pid=1243856#pid1243856


Uwaga na niego - surfer0700 - 01-06-2015 10:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.