Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. (/Temat-Bardzo-wysokie-ceny-na-generalnym-restock-u-i-jego-powtorka-ze-starymi-poziomami-PTZ-11432)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - michal2612 - 06-08-2010 14:08

Ja nie miałem dostępu nie wiem dlaczego ale się dowiedziałem że to błąd lockerz 150$ będzie moje ! Smile


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - radekb29 - 06-08-2010 15:01

a jak zamówiłem tapete to dziś moge wejść ?


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - GoreYoite - 06-08-2010 15:47

Tak napisane przecież, że ci którzy zamówili tapete albo nic to będą mogli uczestniczyć.


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - KoGi - 06-08-2010 15:52

hahaha gitez majonez jak będzie drugi restock muszę zgarnąć Paypala !! bo wczoraj to straszna padaczka wbiłem bez lagów wypelniam dane klikam reedem i wyrzucilo mnie wtf ?? baracjere lockerz Big Grin


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - cinexik - 06-08-2010 16:02

HAHA!
pewnie i tak sie nie uda:c


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - darcus23 - 06-08-2010 17:17

nie . ten co wczoraj cos zamowil to chyba dzis tez moze brac udzial w restocku bo chyba tamten restock nie byl jakis specjalny


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Nayare - 06-08-2010 17:27

NA hallwayu napisali, ze Ci co zamowili tapete, badz nic beda mogli, ale prawdopodbnie jak zamowiles cos innego to juz nieTongue


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - GoreYoite - 06-08-2010 19:29

Cytat:1) We will have another redemption tomorrow at the CORRECT PTZ levels. If you failed to redeem or if you redeemed a wallpaper in today's redemption, you are eligible to participate in tomorrow's redemption.

2) If you redeemed today, we will promptly refund the difference between the correct PTZ levels and today's PTZ levels to your account. We then will resume the normal processing of today's redemption.

Cytat:1) Mamy inny restock jutro z prawidłowymi cenami. Jeśli nie udało ci się nic zamówić lub zamówiłeś tapetę to jutro będziesz mógł uczestniczyć w restocku.
2) Jeśli coś zamówiłeś zostanie ci zwrócona różnica w PTZ i dostaniesz dzisiaj z powrotem swoje PTZ. Oddamy nagrody z dzisiejszego restocku.

Sam tłumaczyłem, orłem nie jestem więc bez krytyki...

@up
Ci którzy wczoraj coś zamówili dzisiaj nic nie zamówią.


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - tomaszek20061 - 06-08-2010 20:21

Kurcze dzisiaj juz 3 raz podali Regulamin Restocku...
Ciekawe o ktorej Bedzie.. ;x?


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Synkretysta - 06-08-2010 21:23

22:20 - jest restock.............Sad i wczoraj zgarnąłem 25$ - teraz mnie nawet nie puścilo na logowanie...piszcie jak było