Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - nitram po godzinach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - nitram po godzinach (/Temat-Dziennik-pracy-nitram-po-godzinach-112021)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Nupek369 - 27-05-2015 13:37

Jak tam Nitram, żyjesz jeszcze? Smile Szkoda, że od miesiąca nie ma żadnych wpisów, bo dziennik był bardzo ciekawy. Tongue


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 28-05-2015 20:11

Obiecuję, że jeszcze wrócę do prowadzenia dziennika Big Grin


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - adiros - 05-06-2015 20:25

czekamy, a czas leci nieublagalnie Big Grin


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 05-06-2015 22:08

Leci leci i dodaję wpis.

Co zrobiłem od ostatniego czasu:

1. Zorganizowałem mały konkurs:
http://zarabiam.com/Temat-Mini-konkurs-jakzarobic100zl-pl-114689
po co jak ktoś już zauważył żeby zwiększyć trochę ruch na stronie i dotrzeć do większego grona odbiorców a także dlatego że uzbierało mi się trochę tych kuponów i sam ich nie wykorzystam.

2. Pomyślnie zakończyłem promocję dwóch ostatnio prezentowanych promocji (masło maślane ;p) bankowych jedna dotyczyła konta bankowego w banku Millennium druga konta bankowego w Raiffeisen.
Jestem bardzo zadowolony z osiągniętego efektu końcowego (tak tak chodzi o pieniążki)
biorąc pod uwagę fakt, że za promocję zabrałem się z marszu to można powiedzieć że osiągnąłem sukces.
Teraz każdy chciałby zobaczyć przelew na moje konto, jak jednak wcześniej pisałem nie będę publikować moich zarobków, a jedynie nieco zaspokoję ciekawość zarobiona kwota była 4 cyfrowa, może w kolejnej promocji osiągnę 5 cyfrowy zarobek ? Zobaczymy.

3. Coś na czasie, właśnie przed chwilą opublikowałem na mojej stroniepromocje dostępne w czerwcu, każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, łącznie z wszystkich zaprezentowanych promocji można "wycisnąć" ponad 2500 zł.

jakzarobic100zl.pl promocje czerwiec

4. Wykupiłem też reklamę na FB, póki co lajki są ale nie przekłada się to na skuteczność, poczekamy jeszcze trochę może się rozrusza.
P.S. Jeśli ktoś dysponuje stroną www / dobrym fanpage (gimbusy odpadają) to zapraszam do kontaktu może dogadamy się w kwestii reklamy.

5. Zaczynam długi weekend czas odpocząć.


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - sudi - 05-06-2015 23:14

Przeczytałem aż 4 strony i przyznam, że ciekawie tutaj jest. Na pewno zajrzę tutaj nie raz, pozdrawiam!

A Tobie życzę powodzenia w tym co robisz i sukcesówWink

Powodzenia również w życiu!


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - full2000 - 05-06-2015 23:21

@[nitram] bardzo fajny dziennik i ciekawie się czyta. Dodaję do obserwowanych i życzę powodzenia.

CoolCool


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 22-07-2015 12:04

Z czasem bardo kiepsko, ale coś tam robię i dla siebie i dla innych, korzystając właśnie z tego że dużo osób obserwuję ten

dziennik wrzucam tutaj link do ciekawej oferty mbanku i Allegro:

http://zarabiam.com/Temat-Mbank-I-Allegro-mega-promocja-500-zl-do-zdobycia-118186?action=lastpost

Dokładnie promocję opisuję na forum w innym dziale ale nie każdy tam zagląda a warto chociaż przeczytać co i jak.

Co do strony oprócz ciekawych promocji pozabankowych i bankowych, będę prowadzić a w zasadzie już prowadzę ranking

najlepszych najtańszych kont osobistych. Dzięki temu zauważyłem wzrost odwiedzin na mojej stronie co też przekłada się na

zarobki.

Ze względu na czas wakacyjny przystopowałem trochę z moim programem gdzie można zarobić 100 zł bez większego wysiłku,

aczkolwiek temat cały czas jest aktualny, a niedługo planuje zorganizować konkurs z nagrodami gwarantowanymi opierający się

właśnie na tym programie.

Na rozluźnienie http://zarabiam.com/Temat-Video-z-pierwszego-zlotu-Zarabiam-com-2015-118143
kto jeszcze nie widział, tutaj może zobaczyć jakie ze mnie ziółko. Big Grin


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - EpicBlank - 22-07-2015 13:31

Świetny dziennik, że ja wcześniej go nie widziałem... Z pewnością będę obserwować ^^


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Pmxq - 22-07-2015 16:23

Wygraj iphona! Jerk2

ciekawy dziennik Big Grin pracujesz na comperii? promowanie tylko własna stronka czy może coś jeszcze? Tongue


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 22-07-2015 17:59

Comperia, Agora, System Partnerski, M2M, SalesMedia, NutriProfits, Cash in Pills, Devil-cash, eBrokerPartner.pl to chyba tyle ;p
Zależy co potrzebuje promować głównie własna strona jako produkty finansowe, pozostałe rzeczy promuje okazjonalnie na facebooku i youtube.