Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
maax6 - User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: maax6 - User z dużym stażem włamuje mi się na konta (/Temat-maax6-User-z-duzym-stazem-wlamuje-mi-sie-na-konta-109626)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - maax6 - 02-03-2015 15:32

up
Pisać nie potrafią, czytać widać też.

(02-03-2015 10:39)Radek4921 napisał(a):  Zobaczymy kto jest żałosny jak zostaną porównane IP.
Widać, że trzęsiesz portkami, gdybyś był niewinny spokojnie byś to udowodnił.

Kończę dyskusję w tym temacie.


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - daniel42na - 02-03-2015 15:36

No nie wiem od kogo by miał dostać porównanie IP, bo na pewno ani serwis ani forum mu go nie udostępni. Jeden z drugim jesteście siebie warci, komedia facepalm
Szkoda, że zamiast wyjaśnić zwyczajnie sprawe wolisz sadzić focha pod tytułem "form złe", wdawać się w jakieś debilne docinki, łapanie za słówka i ten zabawny mentorski ton.


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Radek4921 - 02-03-2015 16:07

(02-03-2015 15:36)daniel42na napisał(a):  No nie wiem od kogo by miał dostać porównanie IP, bo na pewno ani serwis ani forum mu go nie udostępni. Jeden z drugim jesteście siebie warci, komedia facepalm
Szkoda, że zamiast wyjaśnić zwyczajnie sprawe wolisz sadzić focha pod tytułem "form złe", wdawać się w jakieś debilne docinki, łapanie za słówka i ten zabawny mentorski ton.

o IP żebym napisał do treepay napisał mi yazir


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - daniel42na - 02-03-2015 16:14

Radek ale nie uważasz (chociażby czytając posty usera maax6), że ma on wątpliwą wiedze o podstawach działania internetu(?) Nie wspominając już o jakichkolwiek włamaniach. Xpokerface
To się w ogóle kupy nie trzyma...


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - C4mp3R - 02-03-2015 16:53

A to ciężko debila z siebie robić? Trochę dziwna ta zbieżność nicków i w dodatku ten sam bank


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Juhas - 02-03-2015 17:20

No i dlatego trzeba to wyjaśnić ale jest trudno Jerk2


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - erykziele12 - 03-03-2015 00:55

Jeśli to jego konto bankowe to chyba wina oczywista? Po co ktoś miałby włamywać się na czyjeś konto i zmieniać dane do wypłaty na dane innej osoby? Dobry samarytanin ?


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - rachman - 03-03-2015 01:38

Cytat:Jeśli to jego konto bankowe to chyba wina oczywista? Po co ktoś miałby włamywać się na czyjeś konto i zmieniać dane do wypłaty na dane innej osoby? Dobry samarytanin ?
Albo wilcza przysługa Wink ale to już by teorią spiskową woniało troszkę... niemniej jakby pomyśleć to można tak konkurencję wykaszać hmm Rolleyes


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Rav656 - 03-03-2015 22:37

Słuchajcie, miałem podobną sytuacje. Wchodzę na swoje konto na eforsa a tam zonk. Zmienione konto bankowe. Wpisuję numer konta w google a tutaj patrzcie co mi się ukazało:
[Obrazek: LAatU78.png]

RILI? Obciążacie kogoś winą tylko po 2 screenach i jakiś (możliwe że wyssanych z palca) doniesieniach?


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Branzolek - 04-03-2015 09:00

Przeceież jak nr konta zostanie zmieniony to jest karane z miejsca. Xpokerface Jeszcze wystawił się na tacy z numerem :x