Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na: rekki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Uwaga na: rekki (/Temat-Uwaga-na-rekki-109121)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 22-02-2015 22:20

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - rekki - 22-02-2015 22:25

Okej, w takim razie już nic nie będę dodawać. Zamknąłem temat już dawno temu, napisałem ile mogę oddać, nie pasuje, trudno.


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 22-02-2015 22:29

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - milosz998 - 23-02-2015 10:51

3 zł za założenie konta na FB?

Geesiek wybacz, ale nie ogarniam, jak mogłeś się tak dać nabrać. Rozumiem kupno kont ze stażem jakimś tam, ale założenie nowego konta to kwestia nie całej minuty. Chcesz to Ci założę takie konta po 2,99. Może nawet podziełają dłużej Big Grin


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 23-02-2015 10:55

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - rekki - 23-02-2015 13:58

@[milosz998] Nie jestem organizacją charytatywną, biorę tyle, za ile opłaca mi się robić. Jak chcesz, to rób konta i tam sobie sprzedawaj po złotówce, nikt Ci nie broni Wink

Konta do dzisiaj działają, więc nikt nie został oszukany ^^


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 23-02-2015 14:14

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - Duxone00 - 23-02-2015 20:08

Poleciłem rekki'ego osobie która zamówiła konta
i teraz widzę że to był chyba błąd w sumie już moja druga akcja gdzie kogoś polecam i ta osoba daje ciała...

[Obrazek: geeJPG_wnpraeh.jpg]

na screenie wyżej widać zamówienie
5 kont FR + profilowe + 10 grup
13 kont PL + profilowe + 25 znajomych + 5 grup

Trudno nie jest zrozumieć że jak konta francuskie to i grupy też.
Tak samo jak w polskich kontach polskie konto polscy znajomi polskie grupy.

Tłumaczenie z wróżkami i domysłami to żadne tłumaczenie, było sprecyzowane zamówienie gdzie większość osób poprawnie by je odebrało zaś inni dopytali się.


co do blokady kont to jest to winą zbyt szybkiego i w dużej ilość dodania znajomego do swoich grup (sam na jednym czy dwóch kontach zakupionych tak miałem, tyle że mnie to osobiście nie przeszkadzało) wyszedłem z założenia im konto dłużej stoi tym lepsze.
_________________

Według mnie zlecenie nie zostało w 100% poprawnie wykonane.
  • Konta dostarczone z opóźnieniem
  • Konta Które miały być w 100% francuskie wraz z grupami zostały tylko w 50% ukończone ponieważ brak grup FR
  • Konta przekazane zostały wraz z blokadą (która została nałożona przez nadmierne dodawanie kont do grup)

wróćmy jeszcze do tej wróżki i jasnowidzenia Big Grin

[Obrazek: xGZO9Mq.png]

Na powyższym screenie zauważymy słowa
cytuje:
Cytat:"Konto na francuskich danych, żeńskie, z ładnymi zdjęciami, 10 grup niema problemu. gorzej ze znajomymi, ale jak bardzo Ci zależy to mogę to ogarnąć"

o ile dobrze to przeczytałem to zamawiający również nie stwierdził iż znajomi mają być z Francji co potwierdzają te słowa "gorzej ze znajomymi" Czyli jednak byłeś w tym czasie wróżką i ogarnąłeś że znajomi mają być już francuzami jednak przy grupach nic nie olśniło beka

Także zobowiąż się i albo wykonaj zlecenie jeszcze raz jednak tym razem w 100%
Bądź oddaj pieniądze z powodu nie wywiązania się z zamówienia.
w przypadku nie dojścia między wami do kompromisu to z szarpie całą Twoją opinie na forum co do sprzedaży kont FB.


RE: Uwaga na: rekki - rekki - 23-02-2015 22:46

Pisałem, ze gorzej ze znajomymi, bo na to nie mam wpływu, gdyż znajomi mogą dochodzić różnie. Grupy mam na koncie matce, więc mogę dodać w kilka minut.

Zrozumcie ludzie, że jak nie ma dodanej wzmianki, że mają być francuskie, to takie nie będą.
Grupy dodawałem ze swojego konta matki, więc ograniczenia nie powstały z tego powodu. Skąd wiem? Bo robiłem testa i dodałem do konta, które miało 15 minut 1kgrup i żadnej blokady nie było.

Cytat:Tłumaczenie z wróżkami i domysłami to żadne tłumaczenie, było sprecyzowane zamówienie gdzie większość osób poprawnie by je odebrało zaś inni dopytali się.

Było sprecyzowane? Nie rozśmieszaj mnie. Było napisane, że mają być grupy, nie francuskie, więc mi nie mów, że było sprecyzowane.

Z opóźnieniem? Umówiliśmy się, że na 19 ma być tyle kont, ile zdołam zrobić. O 19.20 oddałem wszystkie konta, po za tym straciłem kupę czasu na odpisywanie na głupie wiadomości od użytkownika, przez co straciłem 15-20 minut. Opóźnienie było spowodowane przez samego kupującego.
Konta, w chwili dostarczenia do kupującego było w pełni działające, więc wywiązałem się z umowy.
Jeśli kupujesz ode mnie konta i logujesz się jeden po drugim, bez zmiany Ip itd to miej pretensje do siebie, że zostały zablokowane, a nie do mnie, bo ja dałem w pełni działające konta.

Cytat:o ile dobrze to przeczytałem to zamawiający również nie stwierdził iż znajomi mają być z Francji
W takim razie wysyłam do gimnazjum, na lekcje czytania ze zrozumieniem, bo nigdzie nie widzę, żeby kupujący chociażby wspomniał o francuskich znajomych, czy grupach.
Zaproponowałem kupującemu rekompensatę, to że nie chce jej przyjąć to już nie mój problem.
Chcesz mi bruździć? Rób co chcesz, żyjemy w wolnym kraju.


RE: Uwaga na: rekki - Papa Smerf - 23-02-2015 22:49

Korzystałem nie raz z usług rekki'ego i zawsze byłem zadowolony. To, że wasze konta padają to nie jego wina tylko wina waszego złego użytkowania.