Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TREESUB.PL - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TREESUB.PL - Oficjalny temat (/Temat-TREESUB-PL-Oficjalny-temat-103412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - broofie - 20-12-2014 13:04

Co do stawek sie nie zgodze. Konkurencja oferuje 10zl za lead i jest to najwieksza stawka na rynku.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 20-12-2014 13:12

Voldir napisał(a):Życzę Wam wszystkiego najlepszego z tej okazji bo widzę że fajnie działacie. Możliwość edycji tła. Zupełnie inna pusta oferta niż w innych serwisach. Z chęcią przetestuję serwis i zostanę chwilkę dłużej. Ja uważam że ta ustawa to początek czegoś nowego i w końcu da ludziom możliwość promowanie real contentu z własnym oryginalnym pomysłem bo już spamu na FB mam zdecydowanie dosyć. To będzie jakiś powiew świezości i coś zupełnie nowego i lepszego. Nie ma co panikować tylko trzeba wyjść na przeciw oczekiwaniem i wymaganiom. Będzie bardzo fajnie jak zostanę z wami do lutego i wprowadzicie odnowienia bo od czasów eforsy to mi tego brakowało szczerze mówiąc. Wielkie plus. Dziękuję za nowe programy i pozdrawiam serdecznie Smile
Bardzo nam miło słyszeć takie słowo, jest to bardzo motywujące do dalszej pracy !!! Dokładnie tak jak mówisz jest to pewnego rodzaju przełom, który może wprowadzić w środowisku sub coś nowego, coś co będzie miało jeszcze większe zainteresowanie niż smierć Wardegi i ludzie bede przekonani, ze chcą wysłać SMS bo przynosi im to jakieś korzyści Wink nareszcie elita i profesjonaliści w pozyskiwaniu leadow nie bedą musieli sie martwić o konkurencje jaka są earnerzy, którzy bogacą sie w sposób często bardzo nie moralny przez co tak latwo zarabiają, ale nowa ustawa ich ukróciła Smile co do odnowień oczywiście mamy takie plany, żeby w lutym wprowadzić. Tymczasowo skupiliśmy sie na dobrej konwersji programów i dodaniu nowych bezkonkurenyjnych stawek za SMS PREMIUM !!! Jeszcze raz dziękujemy za pozytywna opinie Wink Pozdrawiamy serdecznie, Treesub Team.
broofie napisał(a):Co do stawek sie nie zgodze. Konkurencja oferuje 10zl za lead i jest to najwieksza stawka na rynku.
My oferujemy stawkę 10,50 zł per lead za SMS PREMIUM , chyba ze mówisz o sub SMS to sie zgodzimy, ze konkurencja ma większe stawki Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - broofie - 20-12-2014 13:20

Dajecie 10,50zl za SMS premium?:o A ja sie dowiaduje o tym dopiero teraz?Smile Od poniedzialku biore sie za testowanie pustaka. Jakby byla opcja edycji napisu na buttonie to byloby bosko Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 20-12-2014 13:25

broofie napisał(a):Dajecie 10,50zl za SMS premium?:o A ja sie dowiaduje o tym dopiero teraz?Smile Od poniedzialku biore sie za testowanie pustaka. Jakby byla opcja edycji napisu na buttonie to byloby bosko Smile
no niestety nowa ustawa na to nie pozwala, ale pusta oferta swietnie nadaje sie na stworzenie oferty, która z buttonem np "kup" będzie i tak miała bardzo dobra konwersje Wink A tak dla przypomnienia stawki SMS PREMIUM plasują sie następujący sposób :

-MO 25 NETTO - UŻYTKOWNIK 10,50zł
-MO 20 NETTO - UŻYTKOWNIK 8,50 zł
-MO 19 NETTO - UŻYTKOWNIK 8 zł
-MO 14 NETTO - UŻYTKOWNIK 5,50 zł
-MO 9 NETTO - UŻYTKOWNIK 3,50 zł


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - SokoleOko - 20-12-2014 18:38

w jakim czasie akceptujecie pustą ofertę/? bo chcialem zacząć promować


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Modelator - 20-12-2014 18:48

No to zobaczymy co wyjdzie od dzisiaj zaczynam Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Voldir - 20-12-2014 19:58

SokoleOko

U mnie trwało to jakieś 10 minut Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - 4Colors - 20-12-2014 20:02

Zacząłem próby promowania. Zobaczymy co z tego wyjdzie Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - SokoleOko - 20-12-2014 20:13

na jakiej stawce promujecie i jak efekty?


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 20-12-2014 21:43

SokoleOko napisał(a):w jakim czasie akceptujecie pustą ofertę/? bo chcialem zacząć promować
staramy sie odrazu, akurat nie miałem dostępu do żadnego z urządzeń w czasie jak wysłałeś prośbę o akceptacje, jeśli potwierdzenie będzie trwało dłużej niż 5 min proszę pisać na GG Smile