Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Storm Legendarna księga pracy w PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Storm Legendarna księga pracy w PPI (/Temat-Storm-Legendarna-ksiega-pracy-w-PPI-100986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - ErgePL - 29-11-2014 10:50

No, no. Smile
Widać poprawe i oby tak dalej. 2


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stormpkp - 02-12-2014 22:16

siemanko dawno tu nic nie pisałem ponieważ znów miałem mecze na weekendzie wiec tylko co robiłem to dodałem po 6 postów na moje blogi nic więcej jak widać efekty są Big Grin mam nadzieje że tendencja zwyżkowa będzie trwać dalej aż nie dojdzie do 10$ na dzień ;]
daje staty
[Obrazek: Qta0eL.jpg]
i standardowo nuta na dziś
Stephen Swartz - Bullet Train (Feat. Joni Fatora)-https://www.youtube.com/watch?v=M3vS4mbAU88



RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - broofie - 02-12-2014 22:24

Czemu w balance jest wiecej niz w "Revenue"? W sumie ja tez tak mam.


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stormpkp - 02-12-2014 22:27

własnie też mnie to zastanawia Big Grin ogólnie może dawaja jakiś bonus jak ktoś kliknie w te reklamy co zainstalował nie wiem ;] jeśli ktoś wie niech napisze Big Grin


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - Money. - 02-12-2014 23:30

Mysle, że tu chodzi o zarobek z ostatnich 30 dni czy cos w tym stylu.


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - full2000 - 02-12-2014 23:45

(02-12-2014 22:24)broofie napisał(a):  Czemu w balance jest wiecej niz w "Revenue"? W sumie ja tez tak mam.

(02-12-2014 22:27)stormpkp napisał(a):  własnie też mnie to zastanawia Big Grin ogólnie może dawaja jakiś bonus jak ktoś kliknie w te reklamy co zainstalował nie wiem ;] jeśli ktoś wie niech napisze Big Grin

Balance to zarobek od ostatniej wypłaty a Revenue z ostatnich 20 dni co zreszta latwo zauwazyc...


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - Dzonyy - 03-12-2014 14:33

Widzę tu kilka leadów z USA. Masz na to jakiś sposób ?


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stormpkp - 03-12-2014 15:49

w ustawieniach bloga ustawiam język na Stany Zjednoczone po prostu, tutaj mój filmik Jerk2 masz pokazane jak zmienić poza tym dodaje tagi i opis unikatowy w języku angielskim i to wszystko dodatkowo jak klikasz sobie innymi kontami przy postach google + to też zwiększasz ruch i widoczność strony zresztą później widać to w statystykach, warto tez dodac po 5 komentarzy na cały blog dziennie w stylu: this works amazing thank you so much dude ^^ a i jeszcze nie mam tylko jednego bloga mam ich okolo 30 każdy inna templatka po prostu ale posty te same tylko inaczej stronki wyglądają 2


dajcie reputa jeśli ten post był dla was jakoś pomocny Big Grin



RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - Dzonyy - 03-12-2014 15:56

Dzięki za cenne porady Smile


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - laterpl - 05-12-2014 18:47

Zarejestrowałem się na serwisie PPI jako ref stormpkp, i muszę przyznać, że dostałem to co oczekiwałem ! Big Grin
Dostałem posty których mogę użyć na początek, dostałem rady na temat bloggera itp. W 100% polecam użytkownika, obserwuję temat, i życzę powodzenia Wink