Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[info] CPA (co to właściwie jest?) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: [info] CPA (co to właściwie jest?) (/Temat-info-CPA-co-to-wlasciwie-jest-100680)

Strony: 1 2 3 4


RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - Na 5tyk - 14-12-2015 20:44

Z tego co się orientuje to oferty Mobile Pins polegają na wysłaniu SMSa/zapisaniu się do subskrypcji SMS.


RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - spaltooln - 14-12-2015 20:52

(14-12-2015 20:44)Na 5tyk napisał(a):  Z tego co się orientuje to oferty Mobile Pins polegają na wysłaniu SMSa/zapisaniu się do subskrypcji SMS.

Tylko pokaz mi jakie serwisy obecnie maja takie oferty, to bede twoim dluznikiem Big Grin


RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - AnnaKa - 16-12-2015 14:12

@[spaltooln] Zapraszam na HotCash programy są globalne i możesz je promować za granicą. Są to płatności sms przy każdej ofercie.


Odp: RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - jupp82 - 16-12-2015 16:03

(16-12-2015 14:12)AnnaKa napisał(a):  @[spaltooln] Zapraszam na HotCash programy są globalne i możesz je promować za granicą. Są to płatności sms przy każdej ofercie.

To znaczy ZAWSZE zaiteresowany wysyla smsa? Nie wypelnia zadnych ofert, instalacji itp tylko musi smsa wyslac? Nawet na Artykulach?

Tapnięte....


RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - PaidMoney - 05-02-2016 21:04

Ktoś może mi wyjaśnić czym się różnią te dwa pojęcia?
Content locker
Content locking
Wiem, że w obu przypadkach blokuje to treść strony.
Zawszec myślałem, że to niczym się nie różni.
A w crakrevenue stosowanie content locker jest dozwolone, natomiast content locking zabronione.


RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - Hopekk94 - 15-02-2016 00:24

Games i PPR . Ktore strony są najbardziej oplacalne dla Polski i za granica (zeby srednio bylo najlepiej) ?
Moze bym sie zarejestrowal z refa Smile i czy fb nie blokuje takich linkow Smile


RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - Brodzik23 - 29-07-2016 10:31

bardzo przydatne info Smile dzięki


RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - medicpl - 17-05-2017 07:47

Jest jakis serwis ktory placi za pobranie apki lub rejestracje w grze/na stronie i najwazniejsze zwraca mi jaki user co zrobil/za ile, abym mogl go nagrodzic, jakis callback na podany adres z tymi informacjami.


RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - radek0389 - 17-05-2017 09:07

(17-05-2017 07:47)medicpl napisał(a):  Jest jakis serwis ktory placi za pobranie apki lub rejestracje w grze/na stronie i najwazniejsze zwraca mi jaki user co zrobil/za ile, abym mogl go nagrodzic, jakis callback na podany adres z tymi informacjami.

@[medicapl]
W niektórych sieciach można do linków dodać wlasne subid, wtedy możesz sam sobie generować identyfikator, widoczny w statystykach.


RE: [info] CPA (co to właściwie jest?) - medicpl - 17-05-2017 11:24

Tylko jak 1000 userow wykona cos to chce automat zrobic a nie recznie :-)