Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 23-02-2013 07:58

nie pomogło


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 23-02-2013 09:27

Przed chwilą dostałem hurtem 3 wypłaty, najstarsza z przed 4 dni Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 23-02-2013 10:31

także także jak pan up,dziś 3 wypłaty wpadły Smile
Cieszą

teraz pytanie co ile resetują taska za 2 pkt??

chyba w środę/czwartek dostałem bana za małą dokładność i do teraz nie mogę go robić Sad


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 23-02-2013 14:31

też dostałęm 3 wypłaty w sumie na kwote 21$ Smile ale niestety nadal nie moge wykonywać zadań

Edit: Udało mi się znaleść rozwiązanie mojego problemu, czyszczenie danych przeglądarki, inne IP i uwaga NOWE KONTO NA JAKIEJKOLWIEK STRONIE Z TASAKMI, stare konta musze porzucić ponieważ zalogowanie się i próba pracy konczy się błędem. Tak więc czekam do konca miesiąca, wypłacam nagrode za aktywność i na nowo zapisuje się do wage. Chyba, że odblokują mi się na starym koncie.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 23-02-2013 20:07

czy też tak macie że założmy na 1 stronie taska nie widzicie 1/2 zdjęć które powinny sie zaladowac? to jest do dupy potem spadają %... i jestem bliski bana za małą skuteczność jak sobie z tym poradzić prosze rady jakies :O


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 23-02-2013 20:22

@up a używasz jakiegoś programu do zmiany IP czy na swoim Ci tak robi?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 23-02-2013 20:57

na moim ofc,nie zmieniam ip Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 23-02-2013 20:58

Możecie podac mi job id taska za 2c i za 4c?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 23-02-2013 21:00

4 c - 171887
2 c - 170541

@fudal no to nie wiem. Ja tak miałem jak używałem VPN-ów. Teraz też tak mam że np ze 2 zdjęcia są białe ale to mi nie zalicza jako źle bo to ich błąd. Natomiast kiedyś miałem połowę np to musiałem albo F5 albo dawać 'zoom' i wtedy widziałem


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 25-02-2013 11:36

wam tez znikla oferta za 4c?