Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Rzarko - 27-04-2019 11:19

(27-04-2019 10:19)averegen napisał(a):  Macie na telefonie przycisk close jak ogladacie streamy? Bo ja nie mogę znaleźć

u mnie jest normalnie na telefonie.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 27-04-2019 12:11

Już trzeci raz nie dostałem $$ za oglądanie streamów 20x20 więc postanowiłem do nich napisać, zobaczymy kiedy odpiszą (o ile odpiszą)


RE: Twitchfollowers - PŁACI - SkylineR34 - 27-04-2019 12:17

Też nie dostałem już 3-4 raz, zawsze przy tych 20x20.
Firefox-Chrome, różne ustawienia próbowane i cały czas to samo.
Support nie odpisuje od rana.
Robię screeny żeby mieć potwierdzenie, ale czarno to widzę.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - therazmo - 27-04-2019 12:18

U mnie to samo. Po raz drugi bez punktów za 20x20, a dzieje się to dopiero odkąd prowadzili premium, żeby oglądać. Wcześniej zaliczało wszystko poprawnie. Poszedł drugi e-mail z jasno przedstawioną systacją. Jeżeli tak to ma wyglądać, to raczej bardziej opłacalne będzie założenie sporu na Paypalu i odzyskanie 10$


RE: Twitchfollowers - PŁACI - mistrzuniu123 - 27-04-2019 12:54

Coraz słabiej to wygląda, poza osobami które zleciły w niedzielę brak innych wyplat


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DR4G - 27-04-2019 13:02

Jak w poniedziałek - wtorek nadal nie będzie kasy to raczej adios Smile

Albo zrobią tak że zwrócą wszystkim kredyty, oczywiście w formie wykorzystania ich tylko na promowanie własnego kanału, a wypłaty umożliwią tylko osobom z kontem premium i w ten sposób ładnie ludzi Sex


RE: Twitchfollowers - PŁACI - RockShox - 27-04-2019 13:45

Ja bym sobie powoli zaczął odpuszczać ten temat i przerzucił do scamu


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Rzarko - 27-04-2019 13:52

Nie no, bez przesady, jeszcze nic nie wiadomo.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Hubcio9 - 27-04-2019 13:58

Szkoda tylko kasy za premium-mi się jeszcze nie zwróciło :/


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 27-04-2019 14:41

Co to za wyciąganie pochopnych wniosków, od razu do scamu? W sumie na wypłatę czekam 4 dzień i jeszcze jej nie ma, ale to nie znaczy, że od razu należy serwis wyrzucić do scamu. Wymóg kupna premki do oglądania streamów mogli jakoś zapowiedzieć, ale muszą jakoś zarabiać.

To, że mają aktualnie problemy ze zliczaniem ofert 20x20 nie oznacza, że oszukują i należy temat wyrzucić do scamu