Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - nadal - 07-01-2013 15:59

1. Jaki macie sposób na zmianę IP? Próbuje z bramkami proxy, ale nie wiedząc czemu, jak wchodze w cplead to mi się akcje nie chcą wyświetlić po tym, jak kliknę weź udział. Próbowałem też foxyproxy, jednak tamte IP tak wolno chodziło, że szkoda gadać.

2. Połowa tych nowych akcji to chyba jakaś zepsuta, bo nic mi nie zalicza z nich. Próbuje z jednego IP po 5 razy i nadal nic.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - 6ikanar6 - 07-01-2013 16:34

Cytat:Drodzy Użytkownicy! W związku z Waszym wzrastającym zainteresowaniem akcjami, w których pozytywna weryfikacja wymaga np. potwierdzonej rozmowy telefonicznej informujemy, że pomimo wstępnego zaakceptowania Waszych Leadów, przed wypłatami będziemy weryfikować prawdziwość podanych danych! Zgodnie z regulaminem środki z Waszych kont zostaną pomniejszone o błędnie wykonane Akcje, które wstępnie zostały zaakceptowane!

Mieliście już takie weryfikacje czy to tylko ma być tzw straszak?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 07-01-2013 16:43

@6ikanar6, ja nic takiego nie dostałem ani w serwisie ani na maila.


Odp: Cplead.pl- szybki zarobek :) - miniek9090 - 07-01-2013 18:14

Lukniemy czy dzwonia xd

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 07-01-2013 18:16

Spokojnie zobaczymy jak to będzie Smile


Odp: Cplead.pl- szybki zarobek :) - miniek9090 - 07-01-2013 18:19

Kurna tam zalicza kazda akcje . Tylko jest problem z weryfikacja . Leady sprawdza albo admin , albo siec affilacyjna.

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 07-01-2013 18:30

no nie każdą, bo P.H nie wchodzi wgl, ED zaliczy z opóźnieniem, a z vectroą i korzysciami jest problem Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 07-01-2013 18:47

a pytanie co do ankiet,
jak zawsze wypełniacie swoje dane żeby pokazała się ankieto? Bo ile razy chcę wziąć udział za każdym razem inne wybieram opcji i zawsze nic ;/


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 07-01-2013 19:06

(07-01-2013 18:47)mlekoju napisał(a):  a pytanie co do ankiet,
jak zawsze wypełniacie swoje dane żeby pokazała się ankieto? Bo ile razy chcę wziąć udział za każdym razem inne wybieram opcji i zawsze nic ;/

Nie rozumiem pytania Smile sprecyzuj Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 07-01-2013 19:17

Chodzi o to, że nie wiem jakie mam wypełniać na początku informacje aby ankieta się znalazła, bo najpierw są tam dane typu wykształcenie, dochody itd w tych rozwijanych tabelkach. I nie ważne jaki układ wezmę zawsze nie mogę dostać ankiety. A żeby zadanie zostało zaliczone muszę wypełnić ankietę a nie tylko stronę gdzie poszukują ankiety pod moje dane. Rozumiesz już?