Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby (/Temat-NIEAKTUALNY-Dziennik-pracy-PPA-Suby-86344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - Maniero - 30-10-2016 21:53

Zrobiło się szaro i zimno, park pusty to można wrócić do zarabiania w sieci, długo już jeździsz na bike Big Grin?


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - ErgePL - 30-10-2016 22:03

Jeździłem z rok ponad jakoś, umiałem tam jakieś podstawy na BMXie, ale głównie to robiłem sobie wycieczki np. do Mielna czy jazda późnym wieczorem po mieście. Wink

Teraz nie jeżdżę bo miałem ostatnio złamanie V kości śródręcza i nie mogę, ale nawet gdyby to i tak muszę rower od koleżanki wykupić bo przed ośrodkiem do lombardu poleciał pod zastaw. Ale to więcej w pierwszym poście jest o mnie już. Napisałem już więc możecie sobie przeczytać. Wink


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - ErgePL - 31-10-2016 21:49

Dzień 10

PPA:

Projekt 1:

Liczba nisz: 13
Liczba filmów na YouTube: 5
Co zrobiłem? Nic, ruszam z nowym projektem. Wink

Projekt 2:

Strona nie opiera się na hackach ani niczym innym. Nisz nie będzie dużo, ale będą dochodowe i to bardzo. Wystarczy mocno przy tym popracować i automat się robi sam w sobie gdyż jest to na szeroką skalę - wiem, bo robiłem tak już kiedyś i zarobki są spore, od 1000 zł do 1500 zł na miesiąc, zarabiałem tak więc wiem. Wink
Aktualnie kupiłem domenę, wgrałem wordpressa i ogarniam stronę - robię grafiki (loga, slide'y etc.), stawiam posty, główkuję jak to rozbudować by zarobki mnożyć.
Listopad będzie ciekawym miesiącem. Jeszcze ciekawszym niż ten. Big Grin

PPI:

Jeszcze nic... Tongue

Zarobki:

Dziś: 36
Wczoraj: 20.50
Miesiąc: 7.21$ i 530
Wszystko: 20.80$ i 530

---

Miesiąc mogę podsumować tak - 13 dni temu zarobiłem pierwsze złotówki. Pierwsze 62 złotówki. Lol I w te 13 dni zarobiłem 530 zł. Mam 13 nisz i ludzie korzystali tylko z 7, a reszta nie była tykana. No trudno, płakać nie będę - ponad 500 zł jest po półtorarocznej przerwie ponad. Jest moc, zarabiania w necie nie da się zapomnieć... Przynajmniej ja nie umiem. Big Grin
W każdym razie życzę wam wszystkim byście zarabiali jak najwięcej, nie poddawali w tym co robicie i róbcie jak najwięcej! 2

Powodzonka i do jutra. Wink

[Obrazek: pazdziernik.png]


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - Białas - 01-11-2016 03:11

Podziwiam Cię naprawdę. Mimo tylu porażek, o których pisałeś nie podajesz się. Ja bym już dawno leżał w piachu. Śledzę, czytam. Motywacja 100% Cisnij dalej!


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - ErgePL - 01-11-2016 03:39

Dziękuję, wiara w siebie to podstawaSmile
I doliczyło mi leady sprzed 17-13-12 godzin - 12 leadów jednego dnia. W 13 dni wyszło 602 zł, a nie 530. Lol
Miło, że ktoś tu zagląda i czyta. Wink


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - Grubykesz - 01-11-2016 12:38

Pozazdrościć tylko zarobków! Na jakim serwisie teraz działasz? Smile


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - ErgePL - 01-11-2016 12:49

Eforsa. Wink


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - Grubykesz - 01-11-2016 13:46

Opowiesz mi może jak to jest z ruchem zagranicznym na subsms? Zalicza w ogóle taki, czy tylko ruch z Polski? Jeśli tak, to stawki są identyczne, czy jakoś się różnią? Smile


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - ErgePL - 01-11-2016 16:02

Akurat to co ja robie to jest PPA, ale podpięte pod eforsę by zamiast 1,50$ za wypełnienie ankiety dostawać to dostaję od 7,50 zł do 11 zł za samo podanie numeru i podanie kodu z SMS'a, tam to są domeny z końcówką .pl i strony po polsku - nie zdziałasz nic na contencie innym niż polskim. Wink
Akurat content pod Polskę najbardziej lubię - ludzie nie zgłaszają Ci filmów na YouTube, leady wysokie i idą mocno pieniądze. I dlatego przeniosłem się z FireCasha bo PPA pod PL na tego typu stronach jak eforsa jest bardziej opłacalne niż inne tego typu strony. Wink


RE: Drugie podejście do PPA/PPI - ErgePL - zjadamkredki - 01-11-2016 16:14

Obserwuje, powodzenia Wink